WhatsApp Toplu Mesaj Özelliği Kaldırılıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
WhatsApp Toplu Mesaj Özelliği Kaldırılıyor

Kullanıcı şikayetlerini dinlemeye karar veren Facebook, 7 Aralık itibariyle WhatsApp toplu mesaj özelliğini uygulamadan kaldırıyor. Aslında yerine göre kullanıldığında çok faydalı bir bir özellik olan toplu mesajlar, uygunsuz kullanım nedeniyle uygulamadan kaldırılıyor. Reklamcılar ve şirketler tarafından tanıtım amaçlı kullanımların inanılmaz seviyede artması, bu kararın alınmasında büyük rol oynuyor. Yapılan resmi açıklamada şu ifadelere yer verildi: […]

Devamı: WhatsApp Toplu Mesaj Özelliği Kaldırılıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Neyse ki toplu mesaj atanımız yoktu Bu konuda tavrımız nettir engel atıyoruz akraba gözetmeksizin.

Kandil mesajlarına ne olacak şimdi? Linç başlasın.
Grup kurmak en mantıklısı ama bu sefer de sessize almayı unutmayın telefonu. Çünkü gelen bildirimlerden şarj biter valla

Yeni güncelleme ile beraber Facebook ibaresini gördüğüm gün WhatsApp'ın saçmalayacağını adım gibi biliyordum. Bakalım nasıl içine edecekler şu güzelim uygulamanın Viber'e geçmek zorunda bırakmaz umarım bizi

Yeni güncelleme ile beraber Facebook ibaresini gördüğüm gün WhatsApp'ın saçmalayacağını adım gibi biliyordum.
WhatsApp Plus yüklü olduğu için uzun süredir güncelleme takip etmiyorum ama kullanmadığım için çok etkilemeyecek beni. Tüm gün Technopat-Facebook arası dolanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…