WhatsApp üzerinden gönderilen üzeri karalanmış yazıyı silmek

Çok büyük bir dolandırma varsa siber suçlara gidin. Gerekirse WP ile kendileri bizzat iletişim kurar. Tabii WP'nin Türkiye temsilicisi var mı bilmiyorum.

Biraz şeffaf bir şey olsaydı belki çıkabilirdi. Bulmak isterlerse nufüs müdürlüğü bu bilgiler ile de bulabilir bence.

Eki Görüntüle 682373

Eki Görüntüle 682374

İyi olmuş da daha net bulabilir miyiz.
Biraz uğraşırsam bulabilirim sanki...

Biraz uğraşırsam bulabilirim sanki...

Çok makbule geçer ilk 5-6 hane belli oluyor zaten devamı lazım seri no için

Eğer fotoğrafın belli bir kısmını kaplıyorsa etrafındaki görüntüden faydalanıp doldurabiliriz. Ancak dolandırıldım falan demişsiniz, sanırım bir yazının üstü kaplı.

Katmanlı bir fotoğrafsa okunabilir ama sanmıyorum. Bazen de şeffaf fırçalarla birkaç kez boyanabiliyor üstü, böyle durumlarda normalde görünmüyor ama fotoğrafın üzerinde basit bir oynamayla açığa çıkabiliyor.

Yok, üstü tamamen kapalıysa, geçmiş olsun.

Bu iş nasıl yapıllır bende bazı yerleri karalnmış bir SS var.

Arkadaşlar, karalamayı kaldırıp altındaki yazıyı okumam lazım. Dolandırıldım ve bunu yapabilirsem hallederim. Bunu nasııl yapabilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu böyle hafif saydamımsı efektli olarak karalayan programlar için geçerli. Bazıları direkt üstüne kaplıyor onları okumak imkansız.
Helal olsun. Bu yöntem şeytanın bile aklına gelmezdi :D.
Tam olarak yöntem ne hocam ben anlamadım.

@261538 banada yardımcı olurmusunuz
468A4C6E-2CFA-43A5-953E-0A9074DBCAC5.png

@261538 banada yardımcı olurmusunuz
468A4C6E-2CFA-43A5-953E-0A9074DBCAC5.png
@261538 karalanan yeri okumam gerekiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı