WhatsApp+ ve WhatsApp Areo güvenilir mi?

Bence değildir. Tabii ki kullanıp kullanmamak sana kalmış fakat ben çok da güvenli olduğunu düşünmüyorum

Instagram Aero kullanıyorum, herhangi bir zararını görmedim.

Ne kadar güvenilirdir, verilerimizi çalıyor mudur bilmiyorum. Çalsa da umrumda değil zaten, TikTok'tan fazla çalıyor olamaz.

Kullanıcıları bulunuyor. Fakat ben güvenli bulmuyorum özellikle WhatsApp+ denen şeyi son derece güvensiz buluyorum.
Tavsiye etmiyorum.
Normal Instagram ve WhatsApp amacına uygun şekilde çalışıyorken bu gibi bilinmeyen uygulamalara gerek yok bence.

Gayet güvenli uzun sene kullandım yapan arkadaş Türk ve kaynak kodlara kadar video ile anlatıp bakabilirsiniz diyor, kısacası herhangi bir bilgi sızıntısı vs. yok herşeyi açık orta da detaylı şekil de bakarsan araştırırsan görürsün. Ön yargılı olmayalım.
Edit: Ama pek tavsiye etmem özellikleri aktif ettiğin sırada çoğu bildirim geç düşüyor hatta 1 gün bile sürüyor birinin mesajının gelmesi felan. Uygulamanın verdiği özelliklerin en önemlileri stabil çalışmıyor o yüzden sadece tavsiye etmem.

Gayet güvenli uzun sene kullandım yapan arkadaş Türk ve kaynak kodlara kadar video ile anlatıp bakabilirsiniz diyor, kısacası herhangi bir bilgi sızıntısı vs. yok her şeyi açık orta da detaylı şekil de bakarsan araştırırsan görürsün. Ön yargılı olmayalım.
Edit: Ama pek tavsiye etmem özellikleri aktif ettiğin sırada çoğu bildirim geç düşüyor hatta 1 gün bile sürüyor birinin mesajının gelmesi falan. Uygulamanın verdiği özelliklerin en önemlileri stabil çalışmıyor o yüzden sadece tavsiye etmem.

Veri sızıntısı yok mu :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
al izle

Yeni konular

Geri
Yukarı