WhatsApp vs Facebook Messenger

Ha bu arada sohbet baloncuklarını kapatabiliyorsunuz ve pek çok yerde işinize yarayan bir özellik pek çok telefon medelinde tüm uygulamalara bu destek te veriliyor ama wp de yok bence olmalı ne de olsa açıp kapatabiliyorsunuz bu özelliği.

WhatsApp bence daha iyi.

Dediğim gibi hocam ikisinin de artısı ve eksisi var ayrıca SIM kartı olmayan birine wp kullan da diyemeyiz bakın wpnin bir eksisi daha.

Konuyla ilgisiz ama Telegram hepsine + özellikler olarak on basar ama WhatsApp daha yaygın... Oradan kazanıyor.

Konuyla ilgisiz ama Telegram hepsine + özellikler olarak on basar ama WhatsApp daha yaygın... Oradan kazanıyor.

Olabilir hocam herkesin düşüncesi farklı bana göre wp ile messenger karşılaştırılmamalı ikisi de farklı uygulamalar ve biri sıradan Facebook hesabı istiyor diyeri ise telefon numarası messenger SIM kartı olmayanlar için ideal wp, Telegram falan ise SIM karı olanlar için sen ne kullanıyorsun diye sorarsanız da ben hem wp hem messenger kullanıyorum çünkü kuzenim in SIM kartı yok onunla böyle konuşup ekran paylaşıp oyunlar oynayıp eğleniyoruz.

Facebook Messenger'ın içinde o kadar gereksiz özellikler var ki, bunlar cihaz performansının anasını ağlatıyor. Aniden çıkan pop-up'lar, ara ara gelen reklamlar, baloncuklar.

Ya bak ben sadece iletişim kurmak istiyorum, reklamların, oyunların benim ilgimi çekmiyor. Bu nedenle sadeliği nedeniyle WhatsApp. İşin daha da ironik kısmı her iki uygulamanın da sahibinin aynı olması

Belkide dünya nüfusunun yarısı WhatsApp kullanıyor messenger ile niye ugrasayim ki? Ayrıca çok daha kompakt. Messenger'da yazdığım mesajı da silemiyorsun. En büyük eksiler bunlar.

WhatsApp daha iyi, fakat hala bilgisayarda berbat bir program.

WhatsApp bence daha iyi.

Ben hep mesenger kullanıyorum hiç WhatsApp kullanmıyorum oradan iletişim kuruyorum istediğim kişiye mesaj yazıyorum sonra Facebook'tan arkadaşlık isteği atıyorum ekliyorum konuşuyoruz hatta mesenger da görüntülü ve sesli sohbet de var WhatsApp gibi ve WhatsApp'tan pek bir farkı yok bence.

Ekran paylaşma özelliği var ve çok büyük nimet wp ye en hızlı şekilde gelmeli ama getirmezler bence gelirse messengferin fişi çekilir diycemde sanmam ya Facebook konuşmak için messenger istiyor o zaman Facebook sakata girer mark abimizde bunu istemez.

Benim telefonum da var SIM kartım da var ama yine de WhatsApp kullanmıyorum çünkü sevmiyorum onun yerine Facebook ve messengerı kullanıyorum.

Benim telefonum da var SIM kartım da var ama yine de WhatsApp kullanmıyorum çünkü sevmiyorum onun yerine Facebook ve messengerı kullanıyorum.

Hocam bu size kalmış wp de sadece kayıtlı kişilerle ya da numarınızı bilen ve size yazan kişilerle konuşabilirsiniz ve herkese de numaranızı vermeniz tehlikeli olabilir ama messenger de rahatsın aç fake hesap kullan kendin olmaanda gerek yok kadın hesabı aç milleti işlet bir sürü olanağın var.

Hocam 4-5 ay falan oldu birine yanlışlıkla bir şey yazıp sildim ama sadece ben de silinmiş.

Hocam 4-5 ay falan oldu birine yanlışlıkla bir şey yazıp sildim ama sadece ben de silinmiş.

Hocam wp dede olduğu gibi sil deyince birden fazla seçenek çıkıyor orada da büyük ihtimalle sadece sizdeb silinmesini seçmişsinizdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…