WhatsApp Web mesajları yavaş yüklüyor ve bozuk

• Konuyu başlatan cuve
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 492

cuve

Hectopat
Bilgisayarı açtığımda WhatsApp Web mesajları geç yüklüyor, 1 hafta önceki mesajı görmem için rahat 4-5 dakika bekliyorum. Ayrıca mesaj geldiğinde bildirim gelmiyor ancak ben WhatsApp'a girersem hemen en üstte yer alıyor gelen mesaj. WhatsApp'ın kendi sitesinden indirdiğimde bir şey yoktu şimdi kaldırıp tekrar indirmek istesem Microsoft Store'a yönlendiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı açtığımda WhatsApp Web mesajları geç yüklüyor, 1 hafta önceki mesajı görmem için rahat 4-5 dakika bekliyorum. Ayrıca mesaj geldiğinde bildirim gelmiyor ancak ben WhatsApp'a girersem hemen en üstte yer alıyor gelen mesaj. WhatsApp'ın kendi sitesinden indirdiğimde bir şey yoktu şimdi kaldırıp tekrar indirmek istesem Microsoft Store'a yönlendiriyor.

Sadece Microsoft'dan yükleniyor diye biliyorum öbür konu hakkında bir bilgim yok ne yazik ki.

Bende de sıkıntılı, mesajlar bir şekilde yükleniyor ama yeni mesaj atıyorum bir türlü gitmiyor.

Başka bir tarayıcıdan denedin mi bende web sürümünü kullanıyorum en fazla 1 dk sürüyor mesajları senkronize etmesi genelde ayrıca internetle ilgili bir problem olabilir mi?

Başka bir tarayıcıdan denedin mi bende web sürümünü kullanıyorum en fazla 1 dk sürüyor mesajları senkronize etmesi genelde ayrıca internetle ilgili bir problem olabilir mi?
Microsoft Store'dan indirdiğim uygulamayı kullanıyorum, mesajlar 1 dakikada yükleniyor ama resim gönderiyorum 1dk civarı da o sürüyor uygulamayı kapatıp açıyorum vs. vs.

İnternetim de aşağıdaki şekilde:
15462433976.png

1 hafta boyunca girmeyip sonra mı giriyorsunuz? Eğer öyleyse normaldir.
1-2 gün arayla giriyorum. Gün içinde bilgisayarı kullanmadığım için en azından 24 saate yakın mesaj birikiyor ve baya mesaj geliyor bir günde. Ona razıyım sıkıntı yok mesajlar iniyor resim atacağım o da uzun sürüyor

1-2 gün arayla giriyorum. Gün içinde bilgisayarı kullanmadığım için en azından 24 saate yakın mesaj birikiyor ve baya mesaj geliyor bir günde. Ona razıyım sıkıntı yok mesajlar iniyor resim atacağım o da uzun sürüyor.
Hocam normaldir. Bunun internet hızıyla bir alakası yok. WhatsApp'ın çalışma hızı o kadar. Son senkronize olduğu zamandan güncel zamana kadar olan zamana adım adım geliyor. Onların hepsini bitirmeden de yeni mesaj atılamıyor. Burada yapılacak bir şey yok. Açık kalabilecek bir cihazsa en azından açık bırakırsınız, mesajlar kendiliğinden yüklenir.

Hocam normaldir. Bunun internet hızıyla bir alakası yok. WhatsApp'ın çalışma hızı o kadar. Son senkronize olduğu zamandan güncel zamana kadar olan zamana adım adım geliyor. Onların hepsini bitirmeden de yeni mesaj atılamıyor. Burada yapılacak bir şey yok. Açık kalabilecek bir cihazsa en azından açık bırakırsınız, mesajlar kendiliğinden yüklenir.
İnternetle alakası olmadığını biliyorum hocam, yukarıda internetinizde sorun olmadığından emin misiniz dendiği için paylaştım :)

Geri
Yukarı