WhatsApp yavaş çalışıyor

qoray99

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone 11 kullanıcısıyım. WhatsApp'ta gelen video resim gibi mesajlara tıklayıp açmaya çalıştığımda 3-4sn sonra açılıyor. Tek sefer görüntülenen medya mesajlarda böyle bir sorun yok onlar direkt açılıyor bekletmeden. Normal şekilde gönderilmiş medya mesajları geç açılıyor. Telefonu iOS 17'ye güncellemiştim. Ancak bununla ilgisi var mı yok mu tam emin değilim. Daha öncesinde de böyle miydi hatırlamıyorum. Birkaç haftadır bu durum dikkatimi çekmeye başladı. Yazılımsal mı yoksa telefondan kaynaklı mı emin değilim. Başına bu durum gelen var mı acaba? Neler yapılabilir?

İnternet bağlantısı, arkaplan işlemleri vb. durumlarla daha çok alakalı gibi. Bir de Wi-fi tarafında iOS 17 problemli gibiydi ama son güncelleme ile çözmüşler. Bir müddet gözlemleyin ve en güncel sürüm kullanın öyle bakın.

İnternet bağlantısı, arka plan işlemleri vb. durumlarla daha çok alakalı gibi. Bir de Wi-Fi tarafında iOS 17 problemli gibiydi ama son güncelleme ile çözmüşler. Bir müddet gözlemleyin ve en güncel sürüm kullanın öyle bakın.

İnternet bağlantımın yeterli olduğunu düşünüyorum, gigabit kullanıyorum. Şimdi gördüm iOS 17.1.1 güncellemesi gelmiş onu da yükledim ama durum hala aynı.

Geri
Yukarı