WhatsApp yedeği Xiaomi Mi 11 Lite'tan iPhone'a nasıl aktarılır?

OnurKrkc

Hectopat
Merhaba, yeni bir iPhone cihaza geçiş yaptım. Eski cihazım Xiaomi Mi 11 Lite. Bundaki WhatsApp verilerimi iPhone'a nasıl taşıyabilirim? iPhone cihazın kurulumunu yaptığım için iOS'a taşı uygulamasını kullanamıyorum. Bazı programlar ile yapılabildiğini okudum ama güven vermedi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bununla alakalı bayağı büyük problem yaşadım. Cihazı tekrardan sıfırlayıp aktarma işlemini baştan yapmak dışında başka bir çözüm yolu bulamadım. Android telefonundaki yedeğin sadece iPhone kurulumunun başında aktarım yapılmasına izin veriliyor. Bu işi kurulum yaptıktan sonra yapan bazı uygulamalar var, belli bir ücret karşılığında yapılıyor ancak ücretsiz ve güvenilir başka bir yöntem bulabilirseniz buraya yazarsanız seviniriz.

Maalesef sadece icloud çıkıyor, bende mi hata var anlayamadım
Hocam bir de şu videoyu izleyin belki işe yarar :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bir de şu videoyu izleyin belki işe yarar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bahsedilen yöntem yeni cihazı ikinci bir cihaz olarak eklemeye yarıyor. Eski telefondan uygulamayı silemiyorsunuz. Silerseniz verilerinizi kaybediyorsunuz. WhatsApp Web mantığıyla çalışıyor bu yöntem

Geri
Yukarı