WhatsApp yedekleme yaparken takılıyor

hako0

Hectopat
Daha fazla  
WhatsApp yedeklemeyi geri yüklerken takılı kalıyor, %83e kadar iniyor fakat daha devam etmiyor 2 3 gündür silip silip tekrar denedim inen medyayı bilgisayarıma yedekledim, medya dışında sadece mesajları nasıl geri yükleyebilirim, msg dosyası da elimde var.

Dosya Ekleri

• IMG_20220115_125930.jpg
    IMG_20220115_125930.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 42
WhatsApp sohbet yedeklemesini dosyalardan yerel olarak yapabilirsiniz.
  • Bir dosya yöneticisi uygulaması indirin.
  • Dosya yöneticisi uygulamasında yerel depolama alanınıza veya sdcard > WhatsApp > Veritabanlarına gidin. Verileriniz bir SD kartta saklanmıyorsa, bunun yerine "dahili depolama" veya "ana depolama" görebilirsiniz. En son yedekleme dosyasını yeni cihazınızın yerel depolamanın Veritabanları klasörüne kopyalayın.
  • WhatsApp'ı kurun ve açın, ardından numaranızı doğrulayın.
  • Sohbetlerinizi ve medyanızı yerel yedeklemeden geri yüklemeniz istendiğinde Geri Yükle'ye dokunun.

WhatsApp sohbet yedeklemesini dosyalardan yerel olarak yapabilirsiniz.
  • Bir dosya yöneticisi uygulaması indirin.
  • Dosya yöneticisi uygulamasında yerel depolama alanınıza veya sdcard > WhatsApp > veritabanlarına gidin. Verileriniz bir SD kartta saklanmıyorsa, bunun yerine "dahili depolama" veya "ana depolama" görebilirsiniz. En son yedekleme dosyasını yeni cihazınızın yerel depolamanın veritabanları klasörüne kopyalayın.
  • WhatsApp'ı kurun ve açın, ardından numaranızı doğrulayın.
  • Sohbetlerinizi ve medyanızı yerel yedeklemeden geri yüklemeniz istendiğinde geri yükle'ye dokunun.

Yerel yedekleme seçeneği çıkmıyor Drive ile yükleme seçeneği çıkıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20220115_132116.jpg
    IMG_20220115_132116.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 40
Yerel yedekleme seçeneği çıkmıyor Drive ile yükleme seçeneği çıkıyor.
Sanırım Google Drive ile yedeklemeyi kapattıktan sonra, bir yedekleme yapmanız daha gerekiyor. Önceki mesajımdaki işlemleri hallettiğinizde büyük ihtimal o seçenek çıkacaktır.
Ekran Resmi 2022-01-15 13.24.48.png

Bu arkadaş da anlattığımı yapmış. Google Drive yedeklemesi bulamayınca direkt dahili depolamadaki yedeği buluyor sanırım.

Sanırım Google Drive ile yedeklemeyi kapattıktan sonra, bir yedekleme yapmanız daha gerekiyor. Önceki mesajımdaki işlemleri hallettiğinizde büyük ihtimal o seçenek çıkacaktır.
Eki Görüntüle 1270437

Bu arkadaş da anlattığımı yapmış. Google Drive yedeklemesi bulamayınca direkt dahili depolamadaki yedeği buluyor sanırım.

Peki bu takılma sorununu düzeltmemin bir yolu var mı? Mesajlarımın gitmesinden korkuyorum.

Peki bu takılma sorununu düzeltmemin bir yolu var mı? Mesajlarımın gitmesinden korkuyorum.
Benim aklıma sadece bir yöntem geliyor. Google Drive ile yedeklemeyi kapattıktan sonra bir öyle yedekleme yapın, sonra da açın.

Yaşayacağını düşünmüyorum. Zaten yerel bir yedekleme daha yapacaksın.
şuan drive yedekleme yüklemesi yaparken yerel yedekleme yapabilirmiyim, şuanki mesajları garantiye almak istiyorum
Yaşayacağını düşünmüyorum. Zaten yerel bir y
dekleme daha yapacaksın.

@Oğuzhan T WhatsApp ı tekrar silip mobil veri ile geri indirip sadece mesajlar yüklendikten sonra yedeklemeyi drive den silsem sorun çözülür mü.
Yaşayacağını düşünmüyorum. Zaten yerel bir y

Dekleme daha yapacaksın.

@Oğuzhan T WhatsApp'ı tekrar silip mobil veri ile geri indirip sadece mesajlar yüklendikten sonra yedeklemeyi Drive'den silsem sorun çözülür mü?

Son düzenleme:
@hako0 Garantisini veremeyeceğim ama denemekte fayda var 👍🏻

Geri
Yukarı