WhatsApp'da birinin bizi engellediğini tek tuşla öğrenmek

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Merhaba değerli Technopat sakinleri, WhatsApp'da karşı tarafı rahatsız etmeden engellediğini öğrenmenin bir yolu yoktu, ancak ben bunu keşfedene kadar.

Bazı rahatsız ederek öğrenme yolları:
Grup oluşturunca karşı taraf otomatik olarak gruptan ayrılıyorsa engellemiştir.
Mesaj atınca tek tık ise (karşı tarafın telefonu da kapalı olabilir.)

Ancak ben çok daha kolay ve yararlı bir yol göstereceğim.

Engellediğini düşündüğünüz kişinin DM'sine girin, yukarıda telefon numarası veya nasıl kaydettiyseniz o yazı yazar, o yazıya tıklayın. Karşı tarafın profili açılacaktır, oradan sağ üstteki üç noktaya basın ve güvenlik kodunu doğrulaya basın.

Doğrulama bitince, "uçtan uça şifreleme otomatik olarak doğrulandı"
Yazısını görüyorsanız, sıkıntı yok. Engellememiştir demektir.

Doğrulama bitince, "başka bir yolla doğrulayın, uçtan uça şifrelemeyi şu an için otomatik olarak doğrulayamıyoruz."
Yazısını görüyorsanız, maalesef ki geçmiş olsun. Engellenmişsiniz demektir.

Merhaba değerli Technopat sakinleri, WhatsApp'da karşı tarafı rahatsız etmeden engellediğini öğrenmenin bir yolu yoktu, ancak ben bunu keşfedene kadar.

Bazı rahatsız ederek öğrenme yolları:
Grup oluşturunca karşı taraf otomatik olarak gruptan ayrılıyorsa engellemiştir.
Mesaj atınca tek tık ise (karşı tarafın telefonu da kapalı olabilir.)

Ancak ben çok daha kolay ve yararlı bir yol göstereceğim.

Engellediğini düşündüğünüz kişinin DM'sine girin, yukarıda telefon numarası veya nasıl kaydettiyseniz o yazı yazar, o yazıya tıklayın. Karşı tarafın profili açılacaktır, oradan sağ üstteki üç noktaya basın ve güvenlik kodunu doğrulaya basın.

Doğrulama bitince, "uçtan uça şifreleme otomatik olarak doğrulandı"
Yazısını görüyorsanız, sıkıntı yok. Engellememiştir demektir.

Doğrulama bitince, "başka bir yolla doğrulayın, uçtan uça şifrelemeyi şu an için otomatik olarak doğrulayamıyoruz."
Yazısını görüyorsanız, maalesef ki geçmiş olsun. Engellenmişsiniz demektir.

Güzel bir bilgi teşekkürler :like:

Peki fotoğraf hala gidiyor değil mi? Değişmedi o. Instagram'da değişmiş artık fotoğraf gitmiyor da ondan soruyorum.
Tıklamadığınız sürece kalıyor, ancak profil fotoğrafına tıkladığınızda bir anda kayboluyor ve "Profil fotoğrafı kaldırıldı" uyarısı alıyorsunuz.

Geri
Yukarı