WhatsApp'dan +1'li numaradan mesaj geldi

Öyle değil hocam. WhatsApp ayarlarında olması gerek bu. Siz bu numaradan engellersiniz başka numaradan tekrar mesaj atarlar.

Biliyorum onu numaraya bakmak için engellen kişilere girdim ve başka kiside daha önceden aramış onu demek istiyorum.

Artık herkesin MERNİS bilgileri ortalıkta dolaşıyor, normaldir.

İyide niye böyle numaradan aramışlarki ve hiçbir arkadaşım böyle olaylarla uğraşmıyolar başka birisi annemi veya beni nereden tanıyor.

Biliyorum onu numaraya bakmak için engellen kişilere girdim ve başka kiside daha önceden aramış onu demek istiyorum.

İyide niye böyle numaradan aramışlarki ve hiçbir arkadaşım böyle olaylarla uğraşmıyolar başka birisi annemi veya beni nereden tanıyor.

Kankam şöyle açıklayayım, sanaldan çok iyi anlarım, artık herkesin MERNİS bilgisi ortalıkta, annen bir linke tıklamıştır, IP adresi çıkmıştır, ve söylemek istemem ama artık T.C. nodan sülale bulunabiliyor, ailenizin bütün bilgileri onların elinde şu anda, size önerim gidin numarayı polise verin polis hepsini yakalayabiliyor. İyi forumlar.

Kankam şöyle açıklayayım, sanaldan çok iyi anlarım, artık herkesin MERNİS bilgisi ortalıkta, annen bir linke tıklamıştır, IP adresi çıkmıştır, ve söylemek istemem ama artık T.C. Nodan sülale bulunabiliyor, ailenizin bütün bilgileri onların elinde şu anda, size önerim gidin numarayı polise verin polis hepsini yakalayabiliyor. İyi sosyaller.

Polis hepsini yakalayamaz.

Kankam şöyle açıklayayım, sanaldan çok iyi anlarım, artık herkesin MERNİS bilgisi ortalıkta, annen bir linke tıklamıştır, IP adresi çıkmıştır, ve söylemek istemem ama artık T.C. Nodan sülale bulunabiliyor, ailenizin bütün bilgileri onların elinde şu anda, size önerim gidin numarayı polise verin polis hepsini yakalayabiliyor. İyi sosyaller.

Gece gece korkutma beni usta TikTok'ta hep görüyordum böyle numaralardan milleti dolandırıyolardı diye onlardan degilmi bu.

Kanka var, babamın arkadaşı siber güçlerde çalısiyor biliyorum o kadar, arastir istersen, numara guclu degilse bulunabilir, IP adress diye bir şey var.

Usta peki ne gibi bilgileri bulabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı