WhatsApp'ta arkadaşım Swastika sembolü at deyip şikayet etti

Arkadaşımla konuşuyorduk. Bir anda bana swastika sembolünü atar mısın dedi. Ben de attım. Attığım an hemen şikayet etti ban yer miyim?

DM falansa bir şey olmaz hocam. DM'den ban yenilseydi 100 bin kere falan yerdim herhalde.

Arkadaşımla konuşuyorduk. Bir anda bana swastika sembolünü atar mısın dedi. Ben de attım. Attığım an hemen şikayet etti ban yer miyim?
Arkadaşın olduğuna emin misin onun? Yerinde olsam bir daha görüşmem. Ayrıca bir şey olmaz.

Eğer ban veya yasak yerseniz o kişiyi sinirlendirip mesajlara ban sebebi olan küfür, hakaret vb. şeyler yazarsa sizde onu şikayet edebilirsiniz. Bu arada bu "arkadaşınız" ile bağınızı kesmek sizin için daha iyi olur hocam.

Düşman başına, ben de sevmediğim birinin Instagram profiline şu Jonathan (?) denen palyaço köpeğin fotoğrafını koydurmuştum hesabı silindi fotoğrafları da uçtu. 😁

Cevabın için teşekkür ederim bence çok önemli bir şey değil öylesine sordum bir de 10 yıllık arkadasim onun böyle boş beleş şeyler yaptığı oluyor çok da kötü bir şey değil yani.
Dostum bugün bunu yapan yarın şakasına/eğlence için cebine uyuşturucu koyup polise de şikayet eder. Sen bilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı