WhatsApp'ta kimse durumumu görmüyor

Telefon değiştirmeden önce 20 kişi falan görüyordu şimdi 6-7 kişi anca görüyor. Ben paylaşanları görüyorum onlar beni görmüyor telefon değiştirdikten sonra oldu acaba o yüzden mi?

Yeni hat aldıysanız insanlar rehberine sizi kaydetmediyse hikayenizi göremiyor diye biliyorum.

Okundu bilgisini kapattılarsa göremezsin.
Yanlış bilgi verme. Okundu bilgisi ile durum görmenin bir alakası yok. Bu durum anca WhatsApp plus tarzı uygulamalar kullanılırsa meydana gelir.

@SASİNİN ASKERİ,

Senkronizasyon ayarlarıyla bir alakasi olabilir, izinleri kontrol edin. Kişilere izin verilmediyse izin verin.

Arkadaş doğru söylemiş ama burada sorun okundu bilgisi değil büyük ihtimalle.

Nasıl yok ? Görüldüsü kapalı arkadaşım hikayeme baktığında baktığı gözükmüyor gayette var.

Durum gizlilik ayarları bölümüyle oynamış olmalısınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Esas siz yanlis bilgi vermissiniz.

Whatsapp'ta karsi taraf okundu bilgisini kapatirsa, durumlari gorse de size goruldu bilgisi gelmez.

@Empty1 dogru bilgi vermis.

Ama saniyorum arkadasin sikintisi rehber senkronizasyonu vb. Ben olsam rehber yedegini alip, silip, Whatsapp rehberi de tamamen silinince yeniden yukler denerdim.
Nasıl yok ? Görüldüsü kapalı arkadaşım hikayeme baktığında baktığı gözükmüyor gayette var.
Evet, ben de bu durumdan suphelenip arkadasimla test yapmistim. Ayni bilgiye ulastik.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…