Facebook gruplarında paylaştıklarımı kimse görmüyor

Pars06

Centipat
Merhabalar, yan hesabımda dahil oldugum gruplar fark etmeksizin ne paylaşırsam paylaşayım saatler geçmesine ragmen postuma Max 3-5 tane insan yazıyor/yardım ediyor, daha 1 dakika önce post paylaşmış olan birisine bile takır takır 2'şer 3'er insan yazarken benim üzerinden 24 saat geçmiş postum da bile hiçbir kullanıcı etkileşimde bulunmuyor. Neden acaba?

İnsanlar en çok ne arar ise o öne çıkar sizde insanların arayacağı bir konu yazın sizinkinede takır takır mesaj gelsin.
Sorun o degil,siyah resim koyup hiçbir açıklama yazmadan bile bir post paylaşsanız,insanlar "bu ne" "boş post" diye bile tepki gösterirdi,soru soruyorum cevap yok,oyunların ekran görüntülerini paylaşıyorum tepki veren yok,insanların ana sayfalarına düşmüyorum bir keresinde bu postumu görenler yoruma nokta bıraksın diye bir paylaşımda bulundum sadece 5 tane yorum geldi üstelik o paylaşımımıda son derece aktif olan bir oyun grubunda paylaşmıştım belki tahmin edersin

Sorun o degil, siyah resim koyup hiçbir açıklama yazmadan bile bir post paylaşsanız, insanlar "bu ne" "boş post" diye bile tepki gösterirdi, soru soruyorum cevap yok, oyunların ekran görüntülerini paylaşıyorum tepki veren yok, insanların ana sayfalarına düşmüyorum bir keresinde bu postumu görenler yoruma nokta bıraksın diye bir paylaşımda bulundum sadece 5 tane yorum geldi üstelik o paylaşımımıda son derece aktif olan bir oyun grubunda paylaşmıştım belki tahmin edersin.

Bazıları bot basıyor kafaya takma sen paylaş ya da kendi grubunu kur ben kurmuştum bir günde organik 200 kişi gelmişti bulursam paylaşayım.

Geri
Yukarı