WhatsApp'ta silinen mesajları görmenin bir yolu var mı?

Aero WhatsApp oneririm. İcinde 3410 adet tema mevcut ve WhatsApp'in her bir yerini ayarlayabiliyorsunuz onun dışında birisi aktif oldugunda, pp degistiginde bildirim gelmesi gibi ozellikler var. Mesaj gördüğünüzü gizlemr, internet acikken mesaj alma engelleme vb bircok ozellik barındırıyor denemenizi oneririm. (ben IOS'a benzetmeye calistim mesela.)
Screenshot_20220901_205724.jpg
Screenshot_20220901_205646.jpg

Modlanmış WhatsApp kullanmanız gerek. Bunun haricinde herhangi bir yolu yok.

Tamam hocam sağ olun çok teşekkürler.

Birçok görebileceğiniz uygulama var ama güvenli olduğunu söyleyemem.

Çok teşekkürler hocam sağ olun.

WhatsApp Aero yukleyebilirsiniz.

Hocam ban riski falan yoktur ve güvenlidir değil mi?

WhatsApp Plus diye bir uygulama var onu indirirsen silinen mesajlar dahil birçok özelliğe sahip olabilirsin.

Güvenilir mi bir de ban riski yoktur değil mi?

Plus'ın arayüzü bana göre daha iyi Aero'ya göre Plus öneririm.

WhatsApp Aero kullanabilirsiniz veya bunun için uygulamalar var lakin pek güvenilir değiller. Verilerinizi kullanabilir.

Hocam öncelikle çok teşekkürler ama ban riski falan yoktur ve güvenlidir değil mi?

Aero wp guvenilir.

Peki hocam ban riski var mıdır?

Son düzenleme:
Aero WhatsApp oneririm. İcinde 3410 adet tema mevcut ve WhatsApp'in her bir yerini ayarlayabiliyorsunuz onun dışında birisi aktif oldugunda, pp degistiginde bildirim gelmesi gibi ozellikler var. Mesaj gördüğünüzü gizlemr, internet acikken mesaj alma engelleme vb bircok ozellik barındırıyor denemenizi oneririm. (ben IOS'a benzetmeye calistim mesela.)Eki Görüntüle 1503757Eki Görüntüle 1503758

Tamam hocam sağ olun peki ban sebebi midir ve güvenilir midir?

Tamam hocam sağ olun peki ban sebebi midir ve güvenilir midir?

Kendisini kullanmak ban sebebi değil ama icindeki bazi ozellikleri kullanmak banlanmana yol açabilir. Yapımcı o ozelliklerin hangisi oldugunu belirtiyor.

Ya çok daha basit bir yöntem var biraz daha güvenli wp açısından. Bildirim kaydedici birçok uygulama var. Notification history diye aratırsan görürsün. Hem mesaj hem ses hem de fotoğraf kaydedilir. Tüm uygulamaların bildirimleri kaydedilir. Örneğin insta discord vs istemediğiniz uygulamaların bildirimlerini kapatabiliyorsunuz. Bence çok işlevsel tavsiye ederim. Kesinlikle para almadım tavsiye için 🤣

Geri
Yukarı