WhatsApp'ta son görülme yanlış olabilir mi?

SeeAndLive

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bazen kizlarla konusurken bilmiyorum yalan mı atıyorlar doğru mu söylüyorlar. WhatsApp'ta son görülme veya aktif gözüküyorlar son görülmede o aktif oldukları saatte gözüküyor uygulamadan çıktıklarında. Sorduğumda aktif değildim diyorlar. Sizce böyle bir şey olabilir mi? Yoksa sallıyorlar mı?

Aramıza hoş geldin kardeşim.
1700758296182.png

Merhaba, bazen kizlarla konusurken bilmiyorum yalan mı atıyorlar doğru mu söylüyorlar. WhatsApp'ta son görülme veya aktif gözüküyorlar son görülmede o aktif oldukları saatte gözüküyor uygulamadan çıktıklarında. Sorduğumda aktif değildim diyorlar. Sizce böyle bir şey olabilir mi? Yoksa sallıyorlar mı?

Bazı eski Samsung modellerinde 1 dakika gibi bir fark olabiliyor.
Yani diyelim 11.20'de whatshapptan çıktı 11.21'de çıkmış gibi gözükür.

WhatsApp'a girmediğiniz sürece çevrim içi görünmezsiniz. Yerinizde olsam o "kız arkadaşlar" ile ilişkimi gözden geçiririm.
Doğru söylüyorlar diyen var sallıyor diyenler var hangisi doğru olan acaba

Bazı eski Samsung modellerinde 1 dakika gibi bir fark olabiliyor.
Yani diyelim 11.20'de whatshapptan çıktı 11.21'de çıkmış gibi gözükür.
Öyle olmuyor mesela ben 19:00 da mesaj atmışım kız 19:30 da aktif oluyor ben yazıyorum aktif gözüktün neden bakmadın.O diyor aktif değildim.

Doğru söylüyorlar, çevrimiçi görülmede bazen lag mevcut oluyor ve takılı kalıyor.
Umuyorum öyledir nasıl bunu doğrulayabilirim acaba

Doğru söylüyorlar diyen var sallıyor diyenler var hangisi doğru olan acaba

Öyle olmuyor mesela ben 19:00 da mesaj atmışım kız 19:30 da aktif oluyor ben yazıyorum aktif gözüktün neden bakmadın.O diyor aktif değildim.

Umuyorum öyledir nasıl bunu doğrulayabilirim acaba
Üzgünüm dost öyle bir şey mümkün değil. Engelleyip geçin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı