WhatsApp'ta yabancı numaradan aranıyorum

ArdaWywy

Centipat
Daha fazla  
Dostlar, çoğu kişiye iş ilanı atıyorlar ama beni 3 gündür farklı numaralardan Kore'li bir kız resmi ile 2 kere çaldırıyorlar. Size de oluyor mu?

Screenshot_20230716-101821_WhatsApp.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Engelleyip şikayet edin. Çok türedi bunlar, dolandırıcılar. Telefonu açmazsanız ve mesajlarına cevap vermeden engelleyip şikayet ederseniz birşeycik olmaz.

Dostlar, çoğu kişiye iş ilanı atıyorlar ama beni 3 gündür farklı numaralardan Kore'li bir kız resmi ile 2 kere çaldırıyorlar. Size de oluyor mu?

Eki Görüntüle 1863799

Hocam kız arıyor işte, fırsat ayağınıza gelmiş reddediyorsunuz. Şaka maka direkt engelleyin, herhangi bir şekilde geri dönerseniz "olası kurban" diye işaretleyip numaranızı dağıtıyorlar.

Hocam kız arıyor işte, fırsat ayağınıza gelmiş reddediyorsunuz. Şaka maka direkt engelleyin, herhangi bir şekilde geri dönerseniz "olası kurban" diye işaretleyip numaranızı dağıtıyorlar.
Ben lanetli fotolar atıyordum birine, rahatsız edici yazılar yazıyordum. Orta parmak fotoğrafı atıp engelledi beni.

Beni de arıyorlar.
Amazon Mall'da İK'cıymış, birkaç dakikamı alabilir miymiş. 5-10 dakika içinde 200-8000 tl kazanacakmışım. Öyle diyor. Kopyala yapıştır yaparak tabi. :)))

Yeni konular

Geri
Yukarı