WhatsApp'ta yedekten daha önceki yedeğe dönmek mümkün mü?

Abdn Can

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, WhatsApp yedeği alıp telefonumu sıfırladım fakat tekrar WhatsApp'ı yüklediğimde aşağıdaki görsellerini bıraktığım hatayı alıyorum yedek bulunamadı diyor fakat Drive'da yedekleme gözüküyor ve tarihi doğru. E-posta, telefon numarası telefon vs her şey aynı. Acaba bozuk mu yükledi ya da hiç mi yüklemedi anlamadım belgenin yanındaki üç noktaya tıkladığımda indir gibi bir seçenek yok sadece yedeklemeyi sil ve yedeklemeyi kapat seçenekleri mevcut. Şimdi asıl sorum şu bu sohbetleri nasıl kurtarabilirim cidden önemli bir durum kurtarmam gerekiyor. Bu yedek bozuksa bundan bir önceki yedeğe falan nasıl ulaşabilirim bir yöntemi var mıdır en azından o yedeği yüklesem bile yeter bunun basit veya zor bir yöntemi varsa denemek istiyorum konuşmaların geri gelmesi lazım sizin tecrübelerinize dayanarak ne yapmam lazım nasıl kurtarabilirim?

Dosya Ekleri

• yede2.jpg
    yede2.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 17
  • yede.jpg
    yede.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 20
Drive'dan yedeği indir. İndirdiğin yedeğin adını aşağıdaki şekilde değiştir:
Kod:
msgstore.db.crypt14
WhatsApp/Database konunuma gidip bu dosyayı atın. Sonra WhatsApp'ınıza girin.

Onun bir dosya yerine klasör olmadığına ve boş olmadığına emin misiniz? Önce bu dediklerimi doğrulayın.

Onun bir dosya yerine klasör olmadığına ve boş olmadığına emin misiniz? Önce bu dediklerimi doğrulayın.
üstüne tıkladığımda şu yazı yazıyor

Sohbet ve medya dosyalarınız (fotoğraflar videolar dökümanlar vs) google drive'da yedeklenir.
Cihaz değiştirirseniz wp'ı yeniden yüklediğinizde bu dosyaları geri yükleyebilirsiniz yazıyor ve sadece anladım seçeneği çıkıyor

üstüne tıkladığımda şu yazı yazıyor

Sohbet ve medya dosyalarınız (fotoğraflar videolar dökümanlar vs) google drive'da yedeklenir.
Cihaz değiştirirseniz wp'ı yeniden yüklediğinizde bu dosyaları geri yükleyebilirsiniz yazıyor ve sadece anladım seçeneği çıkıyor
Muhtemelen klasör ve yedeğiniz bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı