WhatsApp'tan 3 GB dosya göndermek mümkün mü?

Peki bunu nasıl birleştireceğiz
Yani bunu yeniden 3 GB'lık haline dönüştürmem gerekiyor ki kullanabileyim. Aynı bölünmeden önceki gibi olmalı.

Bu Nasıl mantık anlamadım. 3 GB'lık dosyayı whatsapp'tan atmak ne demek? Bu dosyayı zaten upload etmek saatler sürer. Ki hadi diyelim attı bi şekilde, WiFi yok mu? Neden Whatsapp'tan indirmen gerekiyor?

Peki bunu nasıl birleştireceğiz
Tüm dosyaları karşı tarafta indirip, herhangi bir rar içinden sürükle bırak yapmanız yeter, ancak uzun sürebilir, dosyanın doğru şekilde gidip gitmediğini internetteki basit SHA1 (Ör:7zip) araçları ile de ölçebilirsiniz.
Her işin birçok yolu vardır, biz en kolay ve en pratik yolları söyledik sadece.
Bu da o kadar zor değil, sonuçta yine de 3GB yüklenecek internete...

Bu Nasıl mantık anlamadım. 3 GB'lık dosyayı whatsapp'tan atmak ne demek? Bu dosyayı zaten upload etmek saatler sürer. Ki hadi diyelim attı bi şekilde, WiFi yok mu? Neden Whatsapp'tan indirmen gerekiyor?
Neden herkes farklı bir yol söyleme peşinde anlamıyorum. Arkadaşımın upload hızı 50 mbps ve bende evet WiFi yok whatsapptan da sınırsız hakkım olduğu için indirmem gerekiyor. Sanki ben onları yapabilsem buraya konu açar mıyım? Sadece insanların sorularına cevap verip akıl vermeyi kendinize saklasanız?

Tamam böyle yapıp birleştireceğiz o zaman. Teşekkürler.

Mümkün değil gibi duruyor. Sitelere yükleyip linki paylaşırsa telefona rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
Dosya.co olmaz. Yani olur da Technopat tarafından "virüslü site" olarak kabul ediliyor. Aksiyona hiç gerek yok Yandex vb. var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…