WhatsApp'tan 3 GB dosya göndermek mümkün mü?

Arkadaşların dediklerinden başka bir yol yok.
Bir işi yapmanın birden çok yolu vardır 🙄
.bin dosya türü nasıl yapılacağını bilmiyoruz :(
Dosyaya sağ tıklayıp arşive ekle diyip, aşağıdaki yeri doldurun, çıkış olarak klasör verin çok fazla parçaya bölünecek.
1590597174343.png

Bir işi yapmanın birden çok yolu vardır 🙄

Dosyaya sağ tıklayıp arşive ekle diyip, aşağıdaki yeri doldurun, çıkış olarak klasör verin çok fazla parçaya bölünecek.
Eki Görüntüle 574947
Peki bunu nasıl birleştireceğiz
Yani bunu yeniden 3 GB'lık haline dönüştürmem gerekiyor ki kullanabileyim. Aynı bölünmeden önceki gibi olmalı.

Bu Nasıl mantık anlamadım. 3 GB'lık dosyayı whatsapp'tan atmak ne demek? Bu dosyayı zaten upload etmek saatler sürer. Ki hadi diyelim attı bi şekilde, WiFi yok mu? Neden Whatsapp'tan indirmen gerekiyor?

Peki bunu nasıl birleştireceğiz
Tüm dosyaları karşı tarafta indirip, herhangi bir rar içinden sürükle bırak yapmanız yeter, ancak uzun sürebilir, dosyanın doğru şekilde gidip gitmediğini internetteki basit SHA1 (Ör:7zip) araçları ile de ölçebilirsiniz.
Her işin birçok yolu vardır, biz en kolay ve en pratik yolları söyledik sadece.
Bu da o kadar zor değil, sonuçta yine de 3GB yüklenecek internete... :)

Bu Nasıl mantık anlamadım. 3 GB'lık dosyayı whatsapp'tan atmak ne demek? Bu dosyayı zaten upload etmek saatler sürer. Ki hadi diyelim attı bi şekilde, WiFi yok mu? Neden Whatsapp'tan indirmen gerekiyor?
Neden herkes farklı bir yol söyleme peşinde anlamıyorum. Arkadaşımın upload hızı 50 mbps ve bende evet WiFi yok whatsapptan da sınırsız hakkım olduğu için indirmem gerekiyor. Sanki ben onları yapabilsem buraya konu açar mıyım? Sadece insanların sorularına cevap verip akıl vermeyi kendinize saklasanız?

Tüm dosyaları karşı tarafta indirip, herhangi bir rar içinden sürükle bırak yapmanız yeter, ancak uzun sürebilir, dosyanın doğru şekilde gidip gitmediğini internetteki basit SHA1 araçları ile de ölçebilirsiniz.

Bu da o kadar zor değil, sonuçta yine de 3GB yüklenecek internete... :)
Tamam böyle yapıp birleştireceğiz o zaman. Teşekkürler.

Geri
Yukarı