WhatsApp'tan +91 ile başlayan numaradan link gelmesi

Sizin sorununuz linke girmekten değil de virüs yemişsiniz gibi duruyor. Web site üzerinden PC erişimi izin vermeden imkansız. Bu zamana kadar bu tarz bir sürü siteye girdim. O zamanlar 2FA'yı bile aktif kullanmıyordum. Yakın zamanda aktif ettim. Şu ana kadar hiç hesap çaldırmadım. Bence sizde farklı bir durum var.

Kanka bilmiyorum ama sorun çözüldü bende PC korsan bir şey de indirmemiştim yeni zaten PC 4 5 aylık o yüzden iyi bakıyorum 🥺 inşallah bir daha olmaz.

Bana hiç böyle numaralar gelmedi. Numaram fazla kimsede yoktur. Lakin söylentiler duydum. Operator firmaları toplu şekilde aktif numaraları ve isimleri başka firmalara satıyormuş.

Böyle bir şey varsa bana da ileride Ayça_22 mesaj atabilir.

Kanka bilmiyorum ama sorun çözüldü bende PC korsan bir şey de indirmemiştim yeni zaten PC 4 5 aylık o yüzden iyi bakıyorum 🥺 inşallah bir daha olmaz.
Kullandığım Windows sürümünde Defender bile yok. Virüs yediğimden emin olmadığım sürece AV kurmam. En son yediğimde de CPU virüsü yemiştim. CPU'mu boğazlıyordu. Tabi yedikten 2dk sonra deaktive kaldı. Olay kullanıcının dikkatinde bitiyor.

Kullandığım Windows sürümünde Defender bile yok. Virüs yediğimden emin olmadığım sürece av kurmam. En son yediğimde de CPU virüsü yemiştim. CPU'mu boğazlıyordu. Tabii yedikten 2dk sonra deaktive kaldı. Olay kullanıcının dikkatinde bitiyor.

Kanka Windows 11 kullanıyorum ben PC dediğim gibi yeni zaten fazla bir şey yok ama Steam desteğe yazmıştım ben cevap olarak yazdığı şey sadece Steam Guard etkin değilse etkinleştirin şifre vb değiştirin arkadaşlarınıza haber verin birkaç saldırı tekniği var yazmıştı demek ki bu tarz bir şey var guard ı kontrol etmiştim aktif Ti bende şifreleri güncelledim zaten olay çözüldü gibi şu an hesapta öyle bir şey yok Gmail'imi falan kontrol ettim zaten konu açmıştım önce birkaç arkadaş yardımcı oldu sıkıntı yok yani hocam şu an.

Kanka Windows 11 kullanıyorum ben PC dediğim gibi yeni zaten fazla bir şey yok ama Steam desteğe yazmıştım ben cevap olarak yazdığı şey sadece Steam Guard etkin değilse etkinleştirin şifre vb değiştirin arkadaşlarınıza haber verin birkaç saldırı tekniği var yazmıştı demek ki bu tarz bir şey var guard ı kontrol etmiştim aktif Ti bende şifreleri güncelledim zaten olay çözüldü gibi şu an hesapta öyle bir şey yok Gmail'imi falan kontrol ettim zaten konu açmıştım önce birkaç arkadaş yardımcı oldu sıkıntı yok yani hocam şu an.
CS-GO case tarzı veya steam login isteyen bir yere girdiniz mi hiç?

CS:GO case tarzı veya Steam login isteyen bir yere girdiniz mi hiç?

Yok kanka CS:GO oynuyorum ama Prime geldikten sonra bıraktım yani o işlere girişmedim bu arada buradan konuşmayalım konu dışı olmaya başladı ceza falan yeriz şimdi boş ver :) teşekkürler bu arada yardım etmeye çalıştınız fark etim.

Arkadaşlar telefon numaram ile bir şey yapabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı