WhatsApp'tan +91 ile başlayan numaradan link gelmesi

Kötü bir şey yapabilirler ki.

Kanka panel olaylarını araştırdım baktım YouTube üzerinden birkaç tane ünlü YouTuber yayıncı vb var anlatıyorlar da bu olay öyle değil daha çok dolandırıcı gibi tek bir kişiye bağlı kalıp panel ile uzun uzun uğraşmazlar.

Kanka panel olaylarını araştırdım baktım YouTube üzerinden birkaç tane ünlü YouTuber yayıncı vb var anlatıyorlar da bu olay öyle değil daha çok dolandırıcı gibi tek bir kişiye bağlı kalıp panel ile uzun uzun uğraşmazlar.
Hocam bari içimi rahatlatin ya.

Orada mısınız? :(

Hocam bari içimi rahatlatin ya.

Orada mısınız? :(

Burdayım hocam dediğim gibi rahatsız olduysanız bu durumdan en iyisi engelleyin ve WhatsApp önbelleğini silin bulamazsanız WhatsApp sil yükle yapın tarayıcınızda çerezleri silin bu sayede girdiğiniz site verilerini temizler o site de dahil içiniz rahat olsun bir şey olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
Burdayım hocam dediğim gibi rahatsız olduysanız bu durumdan en iyisi engelleyin ve WhatsApp önbelleğini silin bulamazsanız ep sil yükle yapın tarayıcınızda çerezleri silin bu sayede girdiğiniz site verilerini temizler o site de dahil içiniz rahat olsun bir şey olacağını sanmıyorum.
Ep nedir hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı