WhatsApp'tan okundu bilgisini kapatıp duruma göz atmak

Makaleler
9
Yer
Detroit
WhatsApp'ta okundu bilgisi ayarını devre dışı bıraktıktan sonra başka birisinin durumuna bakarsam, baktıktan sonra okundu bilgisini tekrar açsam o kişi benim durumunu açtığını öğrenir mi? Yani karşı tarafta benim tarafımdan durumunun okunduğu görünür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okundu bilgisini kapattığınız takdirde bir kişinin durumunu açtığınızda karşı taraf durum güncellemesine baktığınızı görmeyecek. Ayrıca size gönderilen mesajları okuduğunuz da bilinmeyecek.

Okundu bilgisini kapatıp duruma bakıp sonra geri okundu bilgisini açarsan durumu gördüğün gözüküyor. Kesin bilgi.
Buradaki arkadaşa göre okundu bilgisini açtıktan sonra duruma bakılmazsa okundu görünmez diyor.

ben 3-4 yıldır kullanıyorum, plus geçici ban verdiriyordu ama aero güncel tutarsan problem yaratmıyor
Birşeyi belli olmayan bir kişinin 3 part programını özellikle whatsapp gibi alıp kullanıyorsunuz.O program sizin verilerinizi depoluyor. Yarın bir gün şantaj gibi bir durumla karşı karşıya kalırsanız şaşırmayın. Benim kişisel verilerim önemli değil diyorsanız orası ayrı bir konu..

Yeni konular

Geri
Yukarı