Kablonet hizmet seçeneklerinden hangisi seçilmeli?

kinder

Picopat
Yıllardır Kablonet kullanıcısıyım ama son 4 5 aydır internette yavaşlama var. Bugün ilk defa paketimin ne olduğuna baktım ve 50Mbps akıllı sınırsız internet olduğunu gördüm. Daha sonra bu paketin saat 19:00'dan sonra yavaşladığını fark ettim, ben de tarife değiştir seçeneğine bastım ve birçok seçenek çıktı. Bu fiyatlar mevcut faturanın üstüne mi biniyor yoksa 50Mbps interneti iptal edip mi faturaya yansıyor? Ayrıca özel devre ne oluyor?

1715628283449.png

Bu fiyatlar ne yahu? 2019'dan kalma falan mı bu ekran görüntüsü?

Tabii ki sınırsız 100'ü seçin.

Evet fiyatlar eski muhtemelen bizim taahhüt yeni bitti altın TV paketi gibi bir şey ve 100Mbps vardı daha önceden müşterimiz olduğunuz için 450 mi 430 mu öyle bir fiyat verdiler.

Ben de Kablonet kullanıyorum ama yaptığın sözleşmeyi bilmediğimden bir şey dersem yanlış olabilir. Müşteri hizmetlerinden bu değişiklikler yapılabiliyor oradan daha sağlıklı bilgi alırsın.

Yıllardır Kablonet kullanıcısıyım ama son 4 5 aydır internette yavaşlama var. Bugün ilk defa paketimin ne olduğuna baktım ve 50Mbps akıllı sınırsız internet olduğunu gördüm. Daha sonra bu paketin saat 19:00'dan sonra yavaşladığını fark ettim, ben de tarife değiştir seçeneğine bastım ve birçok seçenek çıktı. Bu fiyatlar mevcut faturanın üstüne mi biniyor yoksa 50Mbps interneti iptal edip mi faturaya yansıyor? Ayrıca özel devre ne oluyor?

Eki Görüntüle 2194944

Hocam 19:00'dan sonra yavaşlaması yoğunlukla ilgili gibi geldi. Arayıp hızınızın neden düştüğünü örenmelisiniz. Tarifenizle alakası olmayabilir.

Evet fiyatlar eski muhtemelen bizim taahhüt yeni bitti altın TV paketi gibi bir şey ve 100Mbps vardı daha önceden müşterimiz olduğunuz için 450 mi 430 mu öyle bir fiyat verdiler.
@Görkem Umut Fiyatlar muhtemelen eski değil, şu anki faturana yansıtılacak ekstra ücret olmalı.

Hocam 19:00'dan sonra yavaşlaması yoğunlukla ilgili gibi geldi. Arayıp hızınızın neden düştüğünü örenmelisiniz. Tarifenizle alakası olmayabilir.
Kablonetin akıllı sınırsız tarifesi maalesef öyle.

Bu fiyatlar ne yahu? 2019'dan kalma falan mı bu ekran görüntüsü?

Tabii ki sınırsız 100'ü seçin.

Türksat'ta satın almış olduğu tarihteki kampanya fiyatları gözüküyor. Herhalde eski bir sözleşmesi var ve bu fiyatlar üzerinden güncelleme yapılıyor.
Normalde fiyatlar turksatkablonet.com/tarifeler bu şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı