Çözüldü WHEA INTERNAL ERROR mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Domsizim

Hectopat
Arkadaşlar; PC'de Realtek ses driverı vardı ama anakart ASUS diye ASUS driverı kurdum. Yeniden başlattım ve PC açılmıyor. Hata kodu WHEA INTERNAL ERROR. Windows'un kurulu olduğu SSD'yi çıkardım ve laptopa taktım, driver nerede? Amacım driverı silip PC'yi tekrar açılır hale getirmek. (Sistem geri yükleme noktası yok, Windows kurulumundan yükselt deyince de uyumluluk hatası veriyor. Amacım dosya program uygulamalar silinmeden Windows'u başlatmak)

Çözüm
Evet. %100 olunca o klasör içerisinde .dmp uzantılı bir dosya oluşacak. Bizimle o dosyayı paylaşacaksınız ki döküm dosyalarını inceleyebilelim.

PC bayağı büyük o bakımdan SSD'yi tak çıkar biraz uğraştırıyor hemen yapıyorum.
Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım dediğim gibi sorun ASUS ses driverını yükledikten sonra oluştu bende SSD'yi laptopa takıp C:/ daha sonra program files daha sonra ASUS klasörüne girdim orada ASUS driverları sıralandı bende ASUS headset driverını sildim ümitsiz bir şekilde minidump dosyalarını almak için SSD'yi geri takıp PC'yi başlattığımda sorunun düzeldiğini gördüm arkadaşlar siz siz olun benim gibi her şeye atlamayın önce sistem geri yükleme dosyası oluşturun herkese teşekkür ederim.
Driver Booster mı kullandınız? Ya da herhangi bir IObit ürünü mü kullandınız? Bu arada bize minidump dosyalarını paylaşmalısınız. Rehber linki aşağıda.

Minidump klasörü boş kardeşim
Driver Booster mı kullandınız? Ya da herhangi bir IObit ürünü mü kullandınız? Bu arada bize minidump dosyalarını paylaşmalısınız. Rehber linki aşağıda.

Düz exe formatında ASUS'un driverını kurdum PC'de farklı bir ses driverı daha vardı.

Evet. %100 olunca o klasör içerisinde .dmp uzantılı bir dosya oluşacak. Bizimle o dosyayı paylaşacaksınız ki döküm dosyalarını inceleyebilelim.

PC bayağı büyük o bakımdan SSD'yi tak çıkar biraz uğraştırıyor hemen yapıyorum.
Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım dediğim gibi sorun ASUS ses driverını yükledikten sonra oluştu bende SSD'yi laptopa takıp C:/ daha sonra program files daha sonra ASUS klasörüne girdim orada ASUS driverları sıralandı bende ASUS headset driverını sildim ümitsiz bir şekilde minidump dosyalarını almak için SSD'yi geri takıp PC'yi başlattığımda sorunun düzeldiğini gördüm arkadaşlar siz siz olun benim gibi her şeye atlamayın önce sistem geri yükleme dosyası oluşturun herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı