WHEA-Logger 18 hatası

Daha fazla  
RAM
8x2 16 3200 mhz
SSD veya HDD modeli
-
Ekran kartı
rx 5600 xt
Anakart
B 450m
İşlemci
amd ryzen 5 5600
Merhaba arkadaşlar, ben bu hatayı 6-7 aydan beri alıyorum. Bütün bileşenleri de test ettim hiçbirinde sorun olmadığını söylüyorlar programlar. Furrmark testi yaptım. OCCT programında işlemciyi 1 saat yüke soktum, en fazla 75 dereceye yükseldi. Ekran kartını da 1 saat yüke soktum ve 90 dereceyi gördü ama kapanmadı. M.2 SSD HD Tune Pro programından test yaptım onda da hiçbir sorun olmadığı gözüküyor. RAM'lerde de sorun yok. Bana bir çözüm bulun şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, ben bu hatayı 6-7 aydan beri alıyorum bütün bileşenleri de test ettim hiçbirinde sorun olmadığını söylüyorlar programlar furrmark testi yaptım OCCT programın da işlemciyi 1 saat yüke soktum en fazla 75 dereceye yükseldi ekran kartını da 1 saat yüke soktum 90 dereceyi gördü ve kapanmadı M.2 SSD HD Tune Pro rogramından test yaptım onda da hiçbir sorun olmadığı gözüküyor RAM'lerde de sorun yok bana bir çözüm bulun şimdiden teşekkür ederim.
olay görünteleyicisi raporu Yeni Metin Belgesi.txt

Düzey Tarih ve Saat Kaynak Olay Kimliği Görev Kategorisi
Hata 19.06.2022 23:51:16 Microsoft-Windows-WHEA-Logger 18 Yok "Çok önemli bir donanım hatası oluştu.

Bileşen tarafından bildirilen: İşlemci Çekirdeği
Hata Kaynağı: Machine Check Exception
Hata Türü: Cache Hierarchy Error
İşlemci APIC Kimliği: 4

Geri
Yukarı