Çözüldü "WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR" mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Dropine

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 gb 3000mhz ddr4 corsair
SSD veya HDD modeli
samsung evo 980 pro 512 gb ssd , 2tb seagate
Ekran kartı
gigabyte amd rx 580 8 gb
Anakart
msi b450 gaming plus
İşlemci
amd ryzen 5 1600x
İyi günler. Benim bilgisayarımda yukarıda türünü belirttiğim mavi ekran hatasını alıyorum minidump dosyası üzerinden hataları paylaşmam istenmiş baktığım birçok forumda ama bende .dmp uzantılı dosyalar oluşturmuyor başlangıç ve kurtarma ayarlarını önerilen şekilde getirdim yine olmadı. Her türlü driverı güncelledim yine olmadı. Sürücüleri eskileri ile değiştirdim yine olmadı donanımlarımı PSU hariç hepsini stres testini yaptım mavi ekran vermedi ama sadece yüksek sistemli oyunlara girince BDO ve PUBG gibi mavi ekran veriyor fakat normal kullanım ya da LoL gibi oyunlarda vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözdüm sorunumu bir önceki temizlemede ekran kartının işlemci kısmına macunu az sürmüşüm ısınmadan dolayı kaynaklanıyormuş 😅😅😅. Ama ilginden dolayı teşekkür ederim @Plyra
Rapor oluşmuyorsa olay görüntüleyicisi raporu paylaşabilirsiniz.

Çözdüm sorunumu bir önceki temizlemede ekran kartının işlemci kısmına macunu az sürmüşüm ısınmadan dolayı kaynaklanıyormuş 😅😅😅. Ama ilginden dolayı teşekkür ederim @Plyra

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı