When I Grow Up

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Abi çok iyi ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Great" değil, "Greeep" XD.

"Strong army Woow", "Greeepp".

Son düzenleme:
Yalnız çocukların o yaşta kötü de olsa İngilizce konuşabiliyor olması dikkatimi çekti. Bizi çıkarsalar ehe, qwe, gibi şeyler olur sanırım.

I will be a pilot and DESTROY INDIAA!

Yalnız çocukların o yaşta kötü de olsa İngilizce konuşabiliyor olması dikkatimi çekti. Bizi çıkarsalar ehe, qwe, gibi şeyler olur sanırım.

:D. Ben daha Türkçe'yi doğru konuşamıyorum.
Aslında Pakistan halkıda Hintliler gibi. Ama sevmiyorlar.

İngilizce "konuşuyorlar" çünkü. Bize okulda öğretilen İngilizce "Hi teacher, sit down thank you" dan ibaret. Okulda öğrendiği İngilizce ile yabancı biriyle düzgün iletişim kuran varsa helal olsun. Anca kalıpları öğretiyorlar. Yabancı biriyle konuşurken bana past tense soracağını sanmıyorum. Discord'da bulunan yabancı sunucular öğrenmek için daha eğitici.

Biraz fazla ciddi olmuş olabilir ama maalesef böyle. Video güzelmiş bu arada. :D

İngilizce "konuşuyorlar" çünkü. Bize okulda öğretilen İngilizce "Hi teacher, sit down thank you"dan ibaret. Okulda öğrendiği İngilizce ile yabancı biriyle düzgün iletişim kuran varsa helal olsun. Anca kalıpları öğretiyorlar. Yabancı biriyle konuşurken bana past tense soracağını sanmıyorum. Discord'da bulunan yabancı sunucular öğrenmek için daha eğitici.

Biraz fazla ciddi olmuş olabilir ama maalesef böyle. Video güzelmiş bu arada. :D

Pakistan'ı ana dili İngilizce zaten XD.

Geri
Yukarı