Whey protein mi balık yağı mı kullanmalıyım?

tufxn

Hectopat
Selam, öncelikle. Günde 450-500 gram tavuğumu tüketiyorum. Sizce whey proteine ihtiyacım var mı yoksa balık yağını mı tercih edersiniz? (14 yaş, 189 boy, 70 kilo)

Son düzenleyen: Moderatör:
500 gram tavuk Fat Secret'tan baktığıma göre 125 gram civarı protein yapıyor. Gün içinde yediğiniz diğer şeylerden de 50 gram gelse 175 gram civarı oluyor toplam. Kütlenize göre yeter de artar bile.

Spor yaptığınızı varsayıyorum bu arada. Spor yapmıyorsanız abartı.

500 gram tavuk Fat Secret'tan baktığıma göre 125 gram civarı protein yapıyor. Gün içinde yediğiniz diğer şeylerden de 50 gram gelse 175 gram civarı oluyor toplam. Kütlenize göre yeter de artar bile.

Spor yaptığınızı varsayıyorum bu arada. Spor yapmıyorsanız abartı.
Spor yapıyorum. Önerceğiniz bi balık yağı var mıdır acaba? Araştırdığımda çok fazla ürün çıkıyor karar veremedim hangisinden alsam.

14 yaşında 1.89 boy? Basketbolcu olun bence. Tavuk tüketiyorsanız protein değil de balık yağı tercih edebilirsiniz.
Maalesef basketten hiç anlamıyorum her hangi bir kuralını vs. bilmiyorum. Önerceğiniz bi balık yağı markası var mıdır acaba araştırınca çok fazla ürün çıkıyor hangisi daha iyi bilemedim.

Spor yapıyorum. Önereceğiniz bir balık yağı var mıdır acaba? Araştırdığımda çok fazla ürün çıkıyor karar veremedim hangisinden alsam.

Maalesef basketten hiç anlamıyorum herhangi bir kuralını vs. bilmiyorum. Önereceğiniz bir balık yağı markası var mıdır acaba araştırınca çok fazla ürün çıkıyor hangisi daha iyi bilemedim.

Venatura Ultra Omega 3 tavsiye ederim ben kullanıyorum gayet güzel.

O kadar tavuk yiyip bir de üstüne niye whey kullanacaksın bro :D Maşallah her sporcuya nasip etsin günde 500 gram tavuğu Allah.
Balık yağı tabi ki de.

Yeni konular

Geri
Yukarı