Whey protein tozu önerisi

RagnarRg

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Protein tozu olarak optimum kullanıyorum fakat fiyatı biraz fazla geliyor, kaliteli bir marka arıyorum multipower için fikriniz varsa paylaşmanızı rica ederim veya onerebileceginiz sağlam bir marka varsa çok sevinirim.

Değil hammaddeyi ast*san ve en*a gibi rezil üreticilerden alan bir marka.

Merhaba arkadaşlar.
Protein tozu olarak optimum kullanıyorum fakat fiyatı biraz fazla geliyor, kaliteli bir marka arıyorum multipower için fikriniz varsa paylaşmanızı rica ederim veya onerebileceginiz sağlam bir marka varsa çok sevinirim.

Max bütçeniz nedir hocam?

Proteinocean veya supplementlerin kendi markası. Bütçe artarsa HIQ.

Oceandan kreatin, citrulline vs gibi saf ürünler harici bir şey alınmaz hocam alman hammaddesi diyorlar ama hangi firmadan aldıklarını açıklamıyorlar, HIQ milk specialtiestan alıyor hammaddeyi lakin şu an stok yok ve olsa da pek fiyatına değmiyor açıkçası, supplementlerin kendi markası iyidir o da volactan alıyor hammaddeyi.

Oceandan kreatin, citrulline vs gibi saf ürünler harici bir şey alınmaz hocam alman hammaddesi diyorlar ama hangi firmadan aldıklarını açıklamıyorlar, HIQ milk specialtiestan alıyor hammaddeyi lakin şu an stok yok ve olsa da pek fiyatına değmiyor açıkçası, supplementlerin kendi markası iyidir o da volactan alıyor hammaddeyi.

Proteinocean'da gayet güzel ama hammade üreticisini söylemiyorlar o konuda haklısınız. HIQ genelde stok olmayan bir firma zaten ama gayet güzel ürünleri var bence. Supplementlerin kendi markası ise bence gayet güzel aromaları ve kaliteleri bulunuyor. :D

Geri
Yukarı