Whisper R5 5500 sistem alınır mı?

Orada ekstra depolamada 480GB SSD vardı HDD'den bahsetmiyorum sizce ekstra 480GB SSD eklemek mi yoksa 100lira farkla SSD'yi 1TB'ye yükseltmek mi?

Seçeneklerden Lian Li Lancool 205 kasasını seçin. PSU'yu ise FSP Hyper 80+ 550W ile değiştirin.
Dostum bu bilgisayarı almayı düşünüyorum, Dediğin gibi kasayı Lian yaptım ama psu konusunda kafam karıştı. 550w Psu daha düşük değil mi neden 750w fsp seçmiyoruz? Sistemin içinde bulunan psu bile 650w, çok anlamadıgım icin soruyorum cevaplarsan sevinirim.

Dostum bu bilgisayarı almayı düşünüyorum, Dediğin gibi kasayı Lian yaptım ama psu konusunda kafam karıştı. 550w Psu daha düşük değil mi neden 750w fsp seçmiyoruz? Sistemin içinde bulunan psu bile 650w, çok anlamadıgım icin soruyorum cevaplarsan sevinirim.
GamePower'ın PSU'larını forumca önermiyoruz. Uzun kullanımda herhangi bir elektrik kesintisinde PSU kısadevre yapıp ekran kartına ve diğer bileşenlere zarar verebilir, bu yüzden önermiyoruz.

Bu sisteme 500W PSU bile fazla gelir. RX 6600 XT tam yükte 160 Watt güç çekiyor en fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı