Wi-Fi 4'ten Wi-Fi 6'ya geçmek ping sorununu çözer mi?

Çözmez ancak daha az ping tepe-dip görmeni sağlayabilir. Bir tür stabilizasyon gibi düşün.

Ayrıca WiFi 6 olmayan bir modemde dahi düşük de olsa farkını hissedersin(Bağlantı kuvvet artışı, daha az enerji harcaması, daha güncel yazılım desteği...). Tam kapasitede etkisinden yararlanabilmek için WiFi 6 destekleyen bir modeme ihtiyacın olacaktır.

Video zaten olayı anlamayan kişiler için anlaşılır biçime getirilmeye çalışılarak ve mizahla karıştırılarak hazırlanmış. Senin "olayı bilmeseydim videodan hiçbir şey anlamazdım" lafına takıldım. Bu videodan bir şey anlayamayan insanlar detaylı teknik bilgiler içeren ISS açıklamalarından nasıl bir şey anlamasını bekliyorsun şaşırdım.

Doğru söylüyorsun. Kolaylaştırılmak için hazırlanmış. Ben olsam anlamazdım ve detayıyla öğrenmek isterdim. Bazı insanlar bilgiyi detaylarıyla ve üzerine çıkarım yapabilecek kadar öğrenmek isterler. Benim gibi düşünenler olacaktır elbet. O anlamda fikrimi sundum. Yapıcı bir eleştiri niyetinde olarak. Yoksa bir sorunum yok tabii ki.

Son düzenleme:
Dediklerinde çok haklısın keşke herkes senin gibi düşünse. Maalesef ülke genelinde insanlar hazır bilgiyi ve hazıra konmayı çok seviyor. Araştırmacı kişiliğe sahip insan bulmak çok zor. Ne mutlu sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…