Wi-Fi 5 GHz düzgün çekmiyor

karabasan5615

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim modemim 3 gün öncesine kadar çok güzel mesafeden 5 GHz görüyordu şu an dibinde olmama rağmen 1 diş görüyor temel sorun ne olabilir?
Diğer telefonlarımda çok güzel görüyor.

Arkadaşlar benim modemim 3 gün öncesine kadar çok güzel mesafeden 5 GHz görüyordu şu an dibinde olmama rağmen 1 diş görüyor temel sorun ne olabilir?
Diğer telefonlarımda çok güzel görüyor.

Sorun telefonda hocam hangi telefonu kullanıyorsunuz? Diğer telefonlarda çektiğini zaten siz söylüyorsunuz hocam yani modemde bir şey yok.

Resmi Note 8 kullanıyorum
Az önce denediğim için yeni öğrendim diğer telefonlarda iyi olduğunu
Ama 3 4 gün öncesine kadar çok iyi çeken telefon neden şu an kötü ona anlam veremiyorum sizin tahmin ettiğiniz bir şey var mı benim aklıma hiçbir şey gelmiyor çünkü.

Resmi Note 8 kullanıyorum.
Az önce denediğim için yeni öğrendim diğer telefonlarda iyi olduğunu.
Ama 3 4 gün öncesine kadar çok iyi çeken telefon neden şu an kötü ona anlam veremiyorum sizin tahmin ettiğiniz bir şey var mı benim aklıma hiçbir şey gelmiyor çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam eğer bu tarz yazılım ile çözülecek bir sorun değil ise, telefoncuya göstermeniz lazım. Benim eski telefonum hem Wi-Fi hem şebeke de çekmiyordu. Telefonun o işe yarayan parçasını değiştirdiler ve hızlanmıştı. Lakin 6 7 sene oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı