Wi-Fi 5 vs Wi-Fi 6 modem

Tuna Demir

Centipat
Daha fazla  
Selam,
Yaklaşık 1200 TL bütçe ile modem almayı planlıyorum. Wi-Fi 6 ne kadar daha iyi bir teknoloji olsa da henüz çok yaygınlaşmadı anladığım kadarıyla ve sadece 802.11ax haberleşme protokolünü destekleyen cihazlarda tam verimli kullanılıyor. Bu yüzden kararsız kaldım. 1200 TL bütçe ile almamı önerebileceğiniz bir modem var mı acaba?

TurkNet, ücretsiz modemi fiber100 paketi ile birlikte sunuyor, fiyatları da yakın zamanda %65 zamlandı ve müşteri hizmeteri adına hiçbir şeyleri yok. Sadece mobil uygulamadan veya sms'le talep gönderiyorsun, o da ne zaman cevaplarlarsa. Tahaaütsüz olması hala bir avantaj ama diğer iss'lerle yaklaşık aynı fiyata geldikten sonra tercih etmek için tek avantajlı yanı tahaaütsüz olması kaldı. Diğer iss'lerin müşteri hizmetleri kat ve kat daha iyi. Bir de ücretsiz modem için TurkNet'le konuştuğumda bulunduğum yerde fiber görünmediğinden dolayı bu kampanyadan yararlanamayacağım, modemi kendim almam gerekeceği söylendi. Yani ücretsiz modemi sadece bulunduğu yerde fiber hat bulunan fiber100 paketini alan müşterilerine veriyorlar. (Verdikleri modemin modeli ve özellikleri hakkında bilgim yok.)

Yeni konular

Geri
Yukarı