Wi-Fi adaptör alınır mı?

Bütçe
200

Cw34nXSzm

Decapat
Merhaba,

Yakın bir zamanda PC toplamaya başladım fakat aklıma bir soru takıldı ve sorduğum kişilerde bilmiyorum dedi. PC toplarken Wi-Fi adaptör alınmalı mıdır? Çünkü ben modemin dibindeyim ve Ethernet kablomda var Wi-Fi adaptör alınmalı mı sizce?

Bir şey daha soracağım Ethernet kablosu olmadan internete bağlanabilir miyim çünkü milattan kalma bir laptopum var onunla bağlana biliyordum.
Anakartta ethernet girişi varsa -ki vardır- bağlanabilirsiniz tabi ki.

Ileride modemin ya da bilgisayarın yerini değiştireceğim diyorsanız WiFi ve Bluetooth özellikli anakart alırsınız.

Bütçe yetersiz gelirse USB den bağlananlar var pahalı değil pek.

Şimdiden kullanmayacaginiz ozellik için boşuna para vermeyin bence.

Düzeltme: WiFi Karti almadan ya da ethernet kablosu olmadan nasıl baglanacaksiniz internete tabi ki baglanamazsiniz.

Anakartta Ethernet girişi varsa -ki vardır- bağlanabilirsiniz tabii ki.

Ileride modemin ya da bilgisayarın yerini değiştireceğim diyorsanız Wi-Fi ve Bluetooth özellikli anakart alırsınız.

Bütçe yetersiz gelirse USB'den bağlananlar var pahalı değil pek.

Düzeltme: Wi-Fi karti almadan ya da Ethernet kablosu olmadan nasıl baglanacaksiniz internete tabii ki baglanamazsiniz.

GameGaraj'dan PC alacağım GameGaraj anakartlarında söylediğin özellikler var mıdır?
Anakartta Ethernet girişi varsa -ki vardır- bağlanabilirsiniz tabii ki.

Ileride modemin ya da bilgisayarın yerini değiştireceğim diyorsanız Wi-Fi ve Bluetooth özellikli anakart alırsınız.

Bütçe yetersiz gelirse USB'den bağlananlar var pahalı değil pek.

Düzeltme: Wi-Fi karti almadan ya da Ethernet kablosu olmadan nasıl baglanacaksiniz internete tabii ki baglanamazsiniz.

Bu anakartta dediğin özellikler var mıdır?
Anakart MSI A320M-A Pro AMD A320 soket AM4 DDR4 3200(OC) MHz matx Gaming anakart.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı