Wi-Fi adaptör Kernel Power hatasına sebep olur mu?

İsocan3152

Hectopat
Daha fazla  
Toplama bilgisayarıma kablosuzdan yaralanmak için Wi-Fi adaptör aldım TP-Link, onu kullanmaya başlayınca bilgisayar oyunlarda kendiliğinden kapamaya başladı ve Event logta Kernel Power hatası almaya başladım. Acaba Wi-Fi adaptörleri buna sebep olur mu yoksa bu hatanın sebebi başka bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplama bilgisayarıma kablosuzdan yaralanmak için Wi-Fi adaptör aldım TP-Link, onu kullanmaya başlayınca bilgisayar oyunlarda kendiliğinden kapamaya başladı ve Event logta Kernel Power hatası almaya başladım. Acaba Wi-Fi adaptörleri buna sebep olur mu yoksa bu hatanın sebebi başka bir şey mi?
Muhtemelen psu yetmiyordur. Sisteminizin max kaç watt harcayacağına dikkat ettiniz mi?

Evet olur. Nitro 5 AN515-45-R0SE ve dahili Wi-Fi kartı MT7921'i Windows 10 1803 ve altında bir Windows sürümüne yüklediğim zaman bilgisayar Wi-Fi sürücüsünü kurarken mavi ekran veriyor.

Eski sürücüyüde denedim en son sürücüsünü de Lenovo vb. başka OEM'lerin sürücülerini de. Farklı bir Wi-Fi adaptörü kullandığım zaman problem yapmıyor Windows'un alt sürümlerinde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı