Wi-Fi adaptör kurulum nasıl yapılır?

squexs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, masaüstü sistemim için forumda önerilen bir Wi-Fi adaptörü satın aldım ama kurulumu gerekiyordu. Siparişim geldi ama sistemimde CD/DVD ROM olmadığı için kurulumu nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Paket içinden bir adet DVD ve ürün geldi, nasıl çözebilirim?

IMG_20230127_142530.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, masaüstü sistemim için forumda önerilen bir Wi-Fi adaptörü satın aldım ama kurulumu gerekiyordu. Siparişim geldi ama sistemimde CD/DVD ROM olmadığı için kurulumu nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1647002

Aynı ürünü 2 hafta önce satın aldım. W11 sistem de direkt tak çalıştır sistemiyle taktım. Herhangi bir kurulum yapmadım.

Eki Görüntüle 1647002
Büyük ihtimalle Win10 ve üstünde otomatik kurulur.

Kopma veya yavaşlama yapıyor mu hiç?

Evet Windows 10.

Memnun musun peki ürün nasıl? İnternet hızım 100Mbit.

Gayet memnunum. Herhangi bir kopma söz konusu bile değil. Kablolu performansın neredeyse aynısını alıyorum. 50Mbps internet kullanıyorum. Hız testlerinde 47-50 arası değerler alıyorum arada 2 duvar var ve Full çekiyor. Modemim 5.0GHz olduğundan dolayı da adaptörüm de 5.0GHz de çalışıyor.

Gayet memnunum. Herhangi bir kopma söz konusu bile değil. Kablolu performansın neredeyse aynısını alıyorum. 50Mbps internet kullanıyorum. Hız testlerinde 47-50 arası değerler alıyorum arada 2 duvar var ve Full çekiyor. Modemim 5.0GHz olduğundan dolayı da adaptörüm de 5.0GHz de çalışıyor.
bendede mesafe aynı şekilde 100mbit internetim modem 5.0GHz sistemim win10 umarım direk çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı