Wi-Fi adaptör önerisi

Pcci999

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 7500F
RX 7800XT
GİGABYTE A620M S2H
Arkadaşlar merhaba. Masaüstü bilgisayarım için Wi-Fi adaptör bakıyorum. Kaliteli ve hem 2.4 GHz hem 5 GHz destekleyen uzun mesafede çekim gücü olan bir modem önerir misiniz? Wi-Fi modemim evde kenarda kalıyor ve bu sebeple çekim gücü iyi olan bir adaptör önerirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Masaüstü bilgisayarım için Wi-Fi adaptör bakıyorum. Kaliteli ve hem 2.4 GHz hem 5 GHz destekleyen uzun mesafede çekim gücü olan bir modem önerir misiniz? Wi-Fi modemim evde kenarda kalıyor ve bu sebeple çekim gücü iyi olan bir adaptör önerirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Masaüstü için ethernet daha iyi olur hocam. Adaptör isterseniz AlfaNet markası iyidir.

Fiyatı biraz pahalı ama çekim gücü sorunu yaşayacağınızı sanmam.

Üründe ayriyaten Bluetooth var baya iyi ürünmüş aslında burada daha detaylı özellikleri var.

Fiyatı biraz pahalı ama çekim gücü sorunu yaşayacağınızı sanmam.

Üründe ayriyaten Bluetooth var baya iyi ürünmüş aslında burada daha detaylı özellikleri var.
Hocam bu fiyatlar baya fazla. Şöyle Max 500 TL civarı önerin olur mu ? Ayrıca işimi görür mü?

Masaüstü için ethernet daha iyi olur hocam. Adaptör isterseniz AlfaNet markası iyidir.
Tavsiyen olur mu acaba link atarsan bakayım.

En düşük bunu bulabildim hocam ürün başka yerlerde daha ucuza olabilir.

Fiyatı biraz arttırabilirseniz bu ürün daha iyi olabilir 2 antenli.
https://www.hepsiburada.com/kingbos...-adaptor-kablosuz-wifi-alici-pm-HBC00000M6IIW

Ben bu tarz birşey düşünüyorum. Sizce bu iş görür mü hocam sıkıntı çıkarır mı bana?

Yorumu düzenledim
Hocam orada 150 Mbps yazıyor. Benim attığımda ise 1200 Mbps yazıyor. Öbürü nasıl daha iyi oluyor açıklar mısın pek bilgim yok da.
Doğru fakat modemin 1200 mbps veriyorsa al vermiyorsa pek bir mantığı olmaz ikincisi çok fazla ping sorunu yaşayabilirsin.

Geri
Yukarı