Wi-Fi adaptör tamir edilebilir mi?

CyberWarriorTr

Hectopat
Aşağıdaki görseldeki gibi.

IMG_20210628_210033.jpg

Sizce bu Wi-Fi adaptörünün tamir edilme gibi bir imkanı var mı? Anten konnektörü kırılmış uçlarında 2 tane sarı bir şey vardı.

Dosya Ekleri

• IMG_20210628_210335.jpg
    IMG_20210628_210335.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef yok nasıl yapıldığınıda bilmiyorum
O zaman o iş biraz zor hocam, bir elektrikçiye götürün 5dk da yapar. Sadece lehim atılacak oraya ama neyin çıktığı belli dimi?
Havya, lehim makinesi yani, evde yapılanlar pek verimli olmuyor. Tek seferlik bir iş ise dediğim gibi yapın ama bu işlere merakınız varsa ileride güzel bir lehim teli ile havya alın. Bu arada kopan parçanın resmini atabilir misiniz?

O zaman o iş biraz zor hocam, bir elektrikçiye götürün 5dk da yapar. Sadece lehim atılacak oraya ama neyin çıktığı belli değil mi?
Havya, lehim makinesi yani, evde yapılanlar pek verimli olmuyor. Tek seferlik bir iş ise dediğim gibi yapın ama bu işlere merakınız varsa ileride güzel bir lehim teli ile havya alın. Bu arada kopan parçanın resmini atabilir misiniz?

Götürdüğüm elektronikçi bana bu artık lehim olmaz çöp falan dedi. Sizce başka yere götürsem yapabilirler mi?
1624961899135.png

Böyle bir şey.

Götürdüğüm elektronikçi bana bu artık lehim olmaz çöp falan dedi. Sizce başka yere götürsem yapabilirler mi?
Eki Görüntüle 1088789

Böyle bir şey.
Resimleri Büyük boyutta net cekrbilit misiniz? Karta dikkatli bakınca fark ettim bakır plaka kalkmış galiba ben gri şeyi lehim sanmıştım PCB tabanı sanırım çünkü alt taraftaki bakır görünüyor.

Geri
Yukarı