Wi-Fi Adaptörü Önerisi

kaigonhq

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. "TP-LINK TL-WN781ND" kullanmaktayım. Yanında verilen anten ve 5 metre uzatma kablosu var.
Ortalama olarak %50 civarında bağlanıyorum fakat "mbps" çok düşük. Yani 1-5-11 arasında değişiyor ve 1 olduğunda internetde gezilmez hale geliyor. Bende yeni bir ürün almak istiyorum aslında sadece anten almak istiyorum. Ama Türkiye de nedense anten fiyatları çok pahalı. Bende Aliexpress'den getirmeyi düşünüyorum. Ürünün linkini aşağıya bırakacağım. Bu arada neden kullanıyorsun diyen olabilir o konuyu da anlatayım. Yeni bir eve taşındık evde altyapı yokmuş TTNET ile konuştuğumda altyapı için 2018 yılını beklememi söylüyorlar. Hatta utanmadan daha çok beklersiniz bile diyebiliyorlar. O yüzden ne kadar etik bir davranış olmasa da crack kullanıyorum. Çevremdeki kimse ortak ödemeyi kabul etmedi. Öğrenci olduğum içinde internet lazım doğal olarak.

Link: Tahmini Teslimat Zamanı

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana sorun modemdeki kanal aralığındanmış gibi geliyor. Ayrıca başkasının internetini kullanıyorsanız internetini kullandığınız kişilerin internet kullanımları da sizi etkiler. Anten almanız eğer sorun bunlardan biri ise gereksiz olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı