Wi-Fi adaptörü tavsiyesi

Teşekkürler tavsiyeniz var mıdır? Air 2315 150 Mbps 1 antenli ile iki diş çekti ancak hemen hemen hiç hız alamadım.

O kadar mesafeden hangi adaptörün çekebilecegini pek bilmedigim için mallesef bir tavisyede bulunamam attıgınız linke baktım eger üstüne biraz daha koyabilirseniz dış mekan Access Point almanızı tavsiye ederim bu şekilde neredeyse bütün internet hızını kullanabilirisiniz adaptörler ile +10'dan fazla hız almanız çok zor size tavsiyem ikinci el bir cpe almanız biraz araştırma sonucu 200 TL'ye temizinden güzel bir cpe bulursunuz zaten atıgınız linkteki adaptör 170 TL.

O kadar mesafeden çekebileceğini duyunca şaşırdım.
Hocam kanıtı bu videoda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski yanlış siparişimden dolayı bu ürünü almakla mecbur kaldım. Linkteki ürünü satın aldım. Doğru yeri bulduktan sonra 8 Mbps'ye kadar hız aldım :D 2x5 DBi'li bir ürün alsaydım daha iyi hız alabilirdim herhalde ama bu ürün işimi gördü. Daha iyi bağlantı kurmak için pet şişeye alüminyum folyo doldurma yöntemini deneyeceğim 😂 üründen genel olarak memnunum sorunum çözüldü diyebilirim cevaplarınız için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı