Wi-Fi Adaptor Önerisi

metehansahin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar, PC topluyorum Wireless adaptor almam gerek. Interneti alt kattaki akrabamla beraber kullaniyorum ve modem alt katta. O yuzden kablolu baglanti yapamayacagim. Modem PC ile ayni evde olmadigindan biraz kuvvetli bir adaptor gerek. Onerilerinizi yazarsaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe sıkıntı değil işimi görsün yeter. 150 TL'lere kadar çıkabilirim. Kesin olarak bir kat alttaki interneti 4 çubuk üstünde çekebilecekse...

Aradaki duvarları şöyle anlatayım. PCnin bulunduğu odanın tam altındaki odanın hemen yanındaki odada modem var. Binada iç duvarlarda yalıtım yok, hatta ses bile çok rahat bir şekilde duyuluyor hafif bağırıldığında. Normal bi laptop 3 çubuğun üstünde çekiyor aynı yerden. Modemin markası TP-LINK TDW9970

Normal bir laptop güçlü bağlanıyor ise W9970 V1 yanı güçlü olan versiyonudur o.
Önerim Tp-lınk Tl-wn8200nd 300mbps Usb 2x5dbi Kablosuz Adaptor - n11.com 'dir. Kendim bunu yaklaşık 6 ay boyu kullandım ve o süre içinde çok memnun kaldım. Menzil konusunda açık alanda 500~700 metre civarını yakaladım.

USB adaptorlerde 3.0 tercih edin 2.0'da kayıp oluyor oyunlarda diye duymuştum. Siz b?yle bir sıkıntı yaşamadınız sanırım değil mi bu cihazla?

W9970 zaten 300 Mbit'e kadar verebiliyor. Sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak bende elimde WN7200ND modeli de bulunuyor ve onda 2 oda ilerde ve 1 kat aşağıda modeme (W9970) ping yolladğımda 1-3 ms çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı