Çözüldü TurkNet Wi-Fi ağından Netflix'e bağlanılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sinan006

Hectopat
Daha fazla  
TurkNet kullanıyorum, Netlfix üyeliğim var ve cuma gününden beri Wi-Fi ağından bağlanamıyorum (telefon üzerinden) fakat kablolu bağlantı ile yani bilgisayar üzerinden bağlantı sağlayabiliyorum. Her ikisini de aradıgımda sorun bizlerde değil karşı firmalarda diyorlar.

Yaptıklarım:

Modem reset, modem fabrika ayarları, Netflix silip yükleme, farklı bir modem de denedim.

Aynı sorunu yaşıyorum. Bu etapta ne yapmam gerekir fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Dipnot: Komşumun Wi-Fi ağına bağlandıgım zamanda ise bağlantı gerçekleşiyor Netlflix'e giriş sağlayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorunu ben de yaşıyordum, TurkNet Online işlemlerden güvenli internet hizmetini kapattım düzeldi.
TurkNet kullanıyorum, netlfix üyeliğim var ve cuma gününden beri Wi-Fi ağından bağlanamıyorum (telefon üzerinden) fakat kablolu bağlantı ile yani bilgisayar üzerinden bağlantı sağlayabiliyorum. Her ikisini de aradıgımda sorun bizlerde değil karşı firmalarda diyorlar.

Yaptıklarım:

Modem reset, modem fabrika ayarları, Netflix silip yükleme, farklı bir modem de denedim.

Aynı sorunu yaşıyorum. Bu etapta ne yapmam gerekir fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Dipnot: Komşumun Wi-Fi ağına bağlandıgım zamanda ise bağlantı gerçekleşiyor Netlflix'e giriş sağlayabiliyorum.

Merhaba, bizde şu anda sizin yaşadığınız sorunu yaşıyoruz. Çözebildiniz mi nasıl çözdünüz? Biz bir türlü işin içinden çıkamadık.

Bu problemi biz de yaşıyoruz eğer bi çözüm bulduysanız yazabilir misiniz?

Aynı sorunu ben de yaşıyordum, TurkNet Online işlemlerden güvenli internet hizmetini kapattım düzeldi.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı