Wi-Fi bağlantı sorunu

StrangerRanger

Femtopat
Daha fazla  
Telefonum Wi-Fi’ye bağlıyken bilgisayarımı açıp, bilgisayarım ile de Wi-Fi’ye bağlanınca evdeki internet komple gidiyor, modemi reset atmam gerekiyor. Telefon ve bilgisayar ile aynı anda Wi-Fi’ye katılamıyorum. Reset attıktan sonra bile illa bir tanesi bağlanıyor, yine ikisini de bağlamaya çalışınca evdeki internet tekrar gidiyor. Telefon iPhone 8.bilgisayarın anakartı ASUS TUF Gaming X570 PLUS (Wi-Fi).Tüm cihazların driverları günceldir. İnternet TurkNet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum Wi-Fi’ye bağlıyken bilgisayarımı açıp, bilgisayarım ile de Wi-Fi’ye bağlanınca evdeki internet komple gidiyor, modemi reset atmam gerekiyor. Telefon ve bilgisayar ile aynı anda Wi-Fi’ye katılamıyorum. Reset attıktan sonra bile illa bir tanesi bağlanıyor, yine ikisini de bağlamaya çalışınca evdeki internet tekrar gidiyor. Telefon iPhone 8.bilgisayarın anakartı ASUS TUF Gaming X570 PLUS (Wi-Fi).Tüm cihazların driverları günceldir. İnternet TurkNet.

Sıkıntı 2 cihazda da olduğunu açıkçası düşünmüyorum. Modeminizi değiştirmeyi deneyin.

Sıkıntı 2 cihazda da olduğunu açıkçası düşünmüyorum. Modeminizi değiştirmeyi deneyin.
Bilgisayarı yeni topladım bir ay kadar oluyor.Son bir haftadır bu problemi yaşıyorum.Acaba modeme 2 bilgisayar, 4 telefon,1 tablet bağlı olduğu için olabilir mi?Ama dediğim gibi 1 haftadır bu sorun var,yeni bilgisayar ve iPhone 8 yapıyor diğer cihazlarda olmuyor problem.

Bilgisayarı yeni topladım bir ay kadar oluyor. Son bir haftadır bu problemi yaşıyorum. Acaba modeme 2 bilgisayar, 4 telefon, 1 tablet bağlı olduğu için olabilir mi? Ama dediğim gibi 1 haftadır bu sorun var, yeni bilgisayar ve iPhone 8 yapıyor diğer cihazlarda olmuyor problem.

Çok fazla kişi bağlanıyor ağınıza. %20 ihtimalle bundandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı