Wi-Fi bağlantıda hız düşüyor

MustFeeling

Decapat
35 Mbps Türk Telekom internet var Xbox'ta kablolu bağlantı ile 30-35 arası tam alıyorum ama telefonda 3-4 download alıyorum bu sıkıntı bayağıdır var başka cihazdan hız testi yapıyorum 3-4 download veriyor müşteri hizmetlerini aradım sorun yok diyorlar modemi açıp kapattırıyorlar iyice canım sıkılmaya başladım YouTube'da video bile izlenmiyor telefonlardan ne yapacağım bilmiyorum.

Dostum bir ara Wi-Fi kullanırken telefonumdan interneti açınca internet bilgidin çöküyordu telefondan Wi-Fi kapatınca Wi-Fi eski haline geliyordu bende telefona yoğunlaştım ve neyersem telefon veri depoluyormuş interneti açınca otomatik onu durdurunca kendine geldi belki seninde telefonlardan birinde arka planda internet yiyordur.

Dostum bir ara Wi-Fi kullanırken telefonumdan interneti açınca internet bilgidin çöküyordu telefondan Wi-Fi kapatınca Wi-Fi eski haline geliyordu bende telefona yoğunlaştım ve neyersem telefon veri depoluyormuş interneti açınca otomatik onu durdurunca kendine geldi belki seninde telefonlardan birinde arka planda internet yiyordur.

Sadece benim telefonda değil bu sorun annemin telefonda da bu sorun var.

Modemi kapatıp açınca ilk başlarda hız düzeliyor sonra düşüyor tekrardan.

Geri
Yukarı