Wi-Fi bağlantısını telefondan laptopa aktarmak

Mckellen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefondan Wi-Fi'a bağlanıp, bağlantıyı laptopa aktarabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
iOS işletim sistemli telefonlarda yapılabiliyor mu bilmiyorum ama Android işletim sistemli telefonlarda yapılıyor.
Önceden kullandığım Galaxy A71 model telefonu PC'ye bağladıktan sonra USB Tethering'i açıyordum. Telefondan Wi-Fi'a veya mobil veriye bağlı olduğum zaman PC'den de kullanabiliyordum.

Telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayıp Ayarlar kısmında İnternet Paylaşımı yerinde USB ile paylaşım olması gerek. Telefon modelinizi belirtirseniz daha kolay yardımcı olurlar.

Telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayıp ayarlar kısmında internet paylaşımı yerinde USB ile paylaşım olması gerek. Telefon modelinizi belirtirseniz daha kolay yardımcı olurlar.

Burada demek istediği telefonu USB Wi-Fi gibi kullanmak. Sizin dediğiniz farklı.

Netshare adlı bir uygulama buldum Wi-Fi yenileyip tekrardan dağatıyor ama bir sıkıntı olur mu diye korkuyorum. Sürpriz faturalarla karşılaşır mıyım? Telefonum Redmi Note 7.

Netshare adlı bir uygulama buldum Wi-Fi yenileyip tekrardan dağatıyor ama bir sıkıntı olur mu diye korkuyorum. Sürpriz faturalarla karşılaşır mıyım? Telefonum Redmi Note 7.

3. parti uygulamalar hızı daha az verip yüksek ping çıkmasına neden olabilir ama Android telefonlarda hücresel veriyi kapatıp veri paylaşımını açarsanız olabilir diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı