Wi-Fi cihazının hızı 2 Mbps'ye düştü

deniz8943

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Eskiden 20-30 Mbps hızlara ulaşabilen cihaz şimdi 2-3 Mbps hıza zor ulaşıyor, düzeltilebilir mi?
Ürün (galiba) görünüş aynı fakat arkasında Turbox yazıyor ve hazır toplama PC ile geldi.

1704304915499.png

Yani tamamen cihazla ilgili olduğundan emin misiniz? Farklı cihazlarla ölçüm yaptınız mı? Ayrıca bu değerleri çekim gücü yüksek iken mı veriyor yoksa düşükte mi? Yani belki çekim gücü zayıflamıştır bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

Yani tamamen cihazla ilgili olduğundan emin misiniz? Farklı cihazlarla ölçüm yaptınız mı? Ayrıca bu değerleri çekim gücü yüksek iken mı veriyor yoksa düşükte mi? Yani belki çekim gücü zayıflamıştır bunu da göz önünde bulundurmak lazım.
Ayrıca wifi sürümü de biraz düşük geldi bana

Ayrıca Wi-Fi sürümü de biraz düşük geldi bana.

Telefon ile USB tethering yapınca 20-30'lara çıkıyor.
Aygıt Yöneticisi'nden güncelle tıklayınca güncelleme gözükmüyor Windows Update aynı.

Sürümden kastettiğim donanımsal bir durum yani güncelleme ile ilgisi yok. Bence farklı bir Wi-Fi kart dongle tarzı bir şey alabilirsiniz yani çok iyi gelmedi bana bu ürün.

Bir de başka 2.4 GHz USB cihaz kullanıyorsanız ya da Bluetooth falan açıyorsanız bu frekanslar birbiri ile çakışma yapabiliyor bazen eğer wireless USB başka ürün falan varsa onları kapatıp falan deneyin belki ilgisi olabilir

Sürümden kastettiğim donanımsal bir durum yani güncelleme ile ilgisi yok. Bence farklı bir Wi-Fi kart dongle tarzı bir şey alabilirsiniz yani çok iyi gelmedi bana bu ürün.

Bir de başka 2.4 GHz USB cihaz kullanıyorsanız ya da Bluetooth falan açıyorsanız bu frekanslar birbiri ile çakışma yapabiliyor bazen eğer Wireless USB başka ürün falan varsa onları kapatıp falan deneyin belki ilgisi olabilir.

Ucuza önerebileceğiniz USB var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı