Çözüldü Wi-Fi gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

reddline

Hectopat
Makaleler
18
TP-Link Wi-Fi adaptörü var. Trafo patlamıştı en son elektrik gelince açtığımda Wi-Fi bağlantısı gözükmüyor. Adaptör mu bozuldu?

IMG20211002001126.jpg

Bilgisayar açık haldeyken tplink adaptörünü çıkarıp geri tak. Ama bunu bilgisayar kapalıyken yapma. İşletim sistemi açık olsun. Eğer öyle yaparsan sistem söyler sana ne olduğunu.

Dediğimi yaptın mı? Eğer dediğimi yaparsan işletim sistemi bildirim paneline gelecek mesaj.
Evet geldi aygıt arızalı diye.
Sağ tıkla bu aygıtı kaldır de sonra cihazı USB'den çıkar başka bir USB'ye tak burayı tekrar kontrol et.
Yaptım aygit arızalı dedi. Trafo patlamadan önce çalışıyordu. Ders de çalışamayacagım şimdi.
O zaman geçmiş olsun hocam. Ya taktığınız port ya da adaptörünüz vefat etti.
Yok hocam adaptör gitmiş. Bluetooh driveri takıyorum o çalışıyor.

Yaptım aygit arızalı dedi. Trafo patlamadan önce çalışıyordu. Ders de çalışamayacagım şimdi.
Hocam Türk telekom kullanıyorsanız mobil uygulamasını indirin. İlk sil süpüren haftalık 5 gb falan veriyor. Yeni adaptör alana kadar idare eder sizi.

Yok hocam adaptör gitmiş. Bluetooh driveri takıyorum o çalışıyor.
Geçmiş olsun

Hocam arızalı değildir.
Aygıtı USB'den çıkarın,
Bilgisayarı kapatın ve arkadaki Power kablosunu çekin.
1 dk bekleyin ve cihazı USB'ye takın ve bilgisayarı açın.

Bana da bazen böyle olur cihaz arızalı olsa hiç görmez.

Geri
Yukarı