Wi-Fi kartı önerisi

mustafaerbay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda B460M PRO Wi-Fi'siz model kullanıyorum. 2 oda uzaktan modeme bağlanmak zor oluyor. Hangi Wi-Fi kartını almalıyım?
İnternet hızımız fiber değil maks 35Mbit paketler alabiliyorum zaten. Bir de Elimdeki anakartı satıp ASUS TUF Gaming B460M Wi-Fi'li model var onu da alabilirim.
Para çok da önemli değil maksimum verimi almak istiyorum. Ama yok Wi-Fi kartları da aynı işlevi görüyor diyorsanız önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu anda B460M PRO Wi-Fi'siz model kullanıyorum. 2 oda uzaktan modeme bağlanmak zor oluyor. Hangi Wi-Fi kartını almalıyım?
İnternet hızımız fiber değil maks 35Mbit paketler alabiliyorum zaten. Bir de elimdeki anakartı satıp ASUS TUF Gaming B460M Wi-Fi'li model var onu da alabilirim.
Para çok da önemli değil maksimum verimi almak istiyorum. Ama yok Wi-Fi kartları da aynı işlevi görüyor diyorsanız önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Elinde AC destekli modem yoksa Wi-Fi adaptörüne ihtiyacın yok kablo ile bağlan.

Elinde AC destekli modem yoksa Wi-Fi adaptörüne ihtiyacın yok kablo ile bağlan.
İhtiyacım yokta kablosuz bağlanmak istiyorum.
ASUS TUF Gaming B460M Wi-Fi modelinde yanında sinyal güçlendirici gönderiyorlar ve onu takarak daha iyi verim alınabiliyor.

Peki internetimden verimli hız alabilmek için bu anakartı almama gerek var mı yoksa Wi-Fi kartları ihtiyacımı görür mü ve görürse öneriniz varsa alabilir miyim rica etsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı