Wi-Fi kartı vs Wi-Fi adaptörü

Jess3

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, masaüstüne Wi-Fi ile bağlanmak istiyorum fakat adaptör mü yoksa Wi-Fi kartı mı almalıyım tam emin olamadım. 750 TL'ye kadar bütçem Wi-Fi kartı veya Wi-Fi adaptör önerisi yapar mısınız?

Anakart: ASUS Prime B450M K II AMD AM4 4400MHz (OC) DDR4.

Wi-Fi adaptörünü gerekirse uzatıp kullanabilirsin ve çoğu cihazda kullanabilirsin Wi-Fi kartı her bilgisayara takılamaz ve taşınabilir değil Wi-Fi adaptörünü istersen 10 metre kablo bağlayıp başka yerden sinyalde alabilirsin.

Wi-Fi kart adaptöre göre dezavantajlı üstüne adaptör daha opsiyonlu çekiş mesafesini artırma gibi üstüne de daha şık ve estetik dilediğiniz gibi yanınızda gezdirebilirsiniz, ürün tavsiyesi olarak kendim kullanıp memnun kaldığım için TP-Link markasını tavsiye ediyorum.

Wi-Fi kart adaptöre göre dezavantajlı üstüne adaptör daha opsiyonlu çekiş mesafesini artırma gibi üstüne de daha şık ve estetik dilediğiniz gibi yanınızda gezdirebilirsiniz, ürün tavsiyesi olarak kendim kullanıp memnun kaldığım için TP-Link markasını tavsiye ediyorum.

Modemi ara yere koyacağım aramızda yani yaklaşık bir odalık mesafe olacak. Kablo çekmek gibi bir seçeneğim yok maalesef o yüzden bana sıkıntı yaşatmacak yaşatsa bile bezdirmeyecek şekilde arıyorum önerdiğinizin linkini atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı