Wi-Fi kartındaki uzatma kablosu gecikme yapar mı?

NoiceRUSS

Hectopat
Yer
İstanbul
Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi kartındaki uzatma kablosu gecikme yapar mı?

Şu an kasaya takarsam aşağıda kalmış olacak antenler uzatmayla masada duracak kullanmama gerek var mı 2 sininde açıklığı aynı sadece yükseklik farkı var.

39.48US $ 29% OFF|Fenvi FV AXE3000 Wi Fi 6E AX210 Bluetooth 5.2 kablosuz 5374Mbps 2.4G/5GHz/6G WiFi 802.11AX/AC PCIExpress ağ kartı adaptörü PC|Network Cards| - AliExpress ürün bu.

Bazen kablolar da bir nevi anten görevi görebilir, bazen de manyetik alandan etkilenip sinyal bozabilir. Gecikme olacağını sanmam. İkisini de deneyin fark olmazsa benim fikrim kart üzerinde kullanmak daha iyi olur.

Bazen kablolar da bir nevi anten görevi görebilir, bazen de manyetik alandan etkilenip sinyal bozabilir. Gecikme olacağını sanmam. İkisini de deneyin fark olmazsa benim fikrim kart üzerinde kullanmak daha iyi olur.

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için internetim stabil olmadığı için testler 1 sn farkla bile çok değişiklik gösteriyor şimdilik ara kablo ile kullanıyorum peki bugün boyunca antenleri 5-6 kez söküp takmışımdır sıkıntı olur mu karta zarar gelir mi?

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için internetim stabil olmadığı için testler 1 sn farkla bile çok değişiklik gösteriyor şimdilik ara kablo ile kullanıyorum peki bugün boyunca antenleri 5-6 kez söküp takmışımdır sıkıntı olur mu karta zarar gelir mi?

Dikkatli söküp taktıktan sonra herhangi bir sorun teşkil etmez hocam. İnternetiniz stabil değilse ve çok uzak değilse aşırı fark edeceğini düşünmüyorum iki kullanımda da. Size hangisi rahat gelirse o şekilde kullanın.

Geri
Yukarı